Převýšov – Strakonice 1:3 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Č. Lípa – Chomutov 2:2 (kon.)
Zápy – Chrudim 2:1 (kon.) | Kolín – Sparta B 1:1 (kon.)
SK Sparta Kolín
1:1 (0:1)
AC Sparta Praha B
Neděle 11.11.2012, 14:00Česká fotbalová liga

FK Kolín - AC Sparta Praha B 1:1. 610 diváků mohlo sledovat krásný, technický fotbal, který musel bavit. Sparta vedla brankou Čermáka, v druhém poločase hrála aktivně, ale v posledních 5 minutách se zatáhla a přišel trest. Kolín z poslední akce zápasu vstřelil vyrovnávací gól a body se tedy budou dělit. To je z Městského stadionu v Kolíně vše, děkuji za pozornost. (15:57:31)

93
    Kolín právě vstřelil branku!
    To snad není možné! 20 hráčů ve vápně ze kterých se zázračně vymotal s míčem na kopačkách Opiela. Opiela vystřelil ke vzdálenější levé tyči, kde Číhal stoper Biško a uklidil míč za brankovou čáru!

93
    Asi poslední roh pro Kolín. Šeda je na půlce.

92
    Sparta teď vůbec nepouští Kolín k míči..

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
    Griffiths za Juliše

88
    Obrovský nápor Kolína. Tři rohové kopy v krátkém časovém sledu vyústily v zakončení, které jen o centimetry minulo tyč Holého branky!

85
    Lukáš Hartig přichází posílit ofenzivu domácích. Dohrál Ondřejka.

85
    Karafiát střídá Čermáka.

85
    Ondřejka dostává žlutou kartu.

82
    Vysokými míči to Kolínu nejde. Rudí mají výškovou převahu a míče ze vzduchu v pohodě sbírají.

80
    Domácí kapitán si teď nepohlídal ofsajdové postavení a praporek pomezního zastavuje akcie domácích.

79
    Výborně organizované Spartě se daří kouskovat hru. Kolín to bude mít v závěru těžké.

77
    Reiter za Poučka.

76
    Ondřejka si zkoušel vymodlit faul na hranici vápna. Pádu ale viditelně přidal a rozhodčí faul nezapískal.