Chomutov – Zlín 1:2 (kon.) | Pardubice – K. Vary 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 3:4 (po pr.)
Slavia – Vítkovice 0:1 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:2 (kon.) | Kladno – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Středa 14.11.2012, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga

Tak Zlín nakonec nejtěsnější vedení udržel a veze si ze severu Čech tři body. Dokázali to kromě své útočné aktivity také hlavně neschopnosti Chomutova při rozehrávce, která se jim několikrát vymstila. Vítěznou brankou se prezentoval ve 24. minutě utkání Martin Hamrlík. To je z mé strany vše, dodávám jen zásahy brankářů ve třetí třetině a loučím se s Vámi. Díky za pozornost!

Zásahy brankářů ve 3. třetině:
    Matúš Kostúr: 4
    Jakub Sedláček: 12 (19:50:53)

60:00

59:47
    Zlín vyhrál vhazování a poslal kotouč za Kostúra, Domácí to už asi nestihnou.

59:41
    Ofsajd Zlína. Kostúr se vrací do brány.

59:29
    Frolík nadvakrát vystřelil, dvakrát těsně mimo!

Dnešní utkání sleduje 3409 diváků.

59:15
    Kotouč se za Sedláčkem dotkl ochranné sítě a Piráti si berou oddechový čas.

58:57
    Ondráček vyhazuje a oba týmy střídají.

58:24
    Až teď je Chomutov v pásmu a Kostúr opouští klec!

57:57
    Teď se ovšem opět zasekli na rozehrávce.

57:14
    Pulpánovu střelu kryje Sedláček a přerušuje hru. Domácí mají jednoznačně více ze hry.

56:53
    Palin pálí od modré těsně mimo a hosté vyhazují.

55:46
    Duda dostal kotouč do nápřahu a mířil mezi Sedláčkovy betony, gólman Zlína ale kotouč dobře viděl a s jistotou zakročil.

55:14
    No a Kraft sám před hostujícím gólmanem pálí doprostřed brány, kde je prostor pochopitelně pokrytý.

54:24
    Ton z nulového úhlu orazítkoval poslední zbývající tyč Sedláčkovy svatyně, tu pravou.

54:00
    Domácí již proti kompletní pětce začínají za Kostúrem.

53:31
    Sedláček kryje nahození.

53:17
    Zlín se vydal na malou útočnou exkurzi, pak ale zavezl kotouč zpět do jejich třetiny Pulpán.

51:57
    Jurčina dostal nabídku na modrou čáru, jeho dělovku Sedláček vyrazil vysoko nad sebe, kde se strhl ostrý šermířský souboj. Kotouč poté, neznámo jak, orazítkoval Sedláčkovu levou tyč.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 23. Lušňák (Sikora) - 9. Balaštík, 24. Hamrlík (Balaštík, Veselý)

Piráti Chomutov: Kostúr (Řehoř) - Palin, Pulpán, Rýgl, Jurčina, Rutta, Mrázek, Bartejs - Frolík, Kraft, Hřebejk - Hruška, Zálešák, Ton K. - Důras, Sikora, Hromas - Duda, Gajovský, Procházka - Lušňák
    Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Tesařík, Řezníček, Matějíček, Šenkeřík, Horák, Köhler, Linhart - Ondráček, Okál, Melenovský - Veselý, Balaštík, Honejsek - Kotvan, Kubiš, Leška - Holík, Hamrlík, Čech - Čajánek

Rozhodčí: Fraňo, Hrubý - Rozlílek, Kis