Charleroi – Mechelen 1:1 (kon.) | Leuven – Mons 1:3 (kon.) | Lierse – Gent 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Club Bruggy 2:6 (kon.) | Cercle Bruggy – Genk 3:1 (kon.)
Lierse SK
2:0 (1:0)
KAA Gent
Sobota 17.11.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Máme tu konec utkání! Domácí tým Lierse si doma ponechává všechny tři body, a to díky dvěma přesným zásahům bulharského útočníka Kostadina Hazurova. To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (21:58:27)

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Odchází hrdina utkání Kostadin Hazurov, jehož nahrazuje Cofie Bekoe.

85
    Sels vyboxoval vysoký Kolův míč do bezbečí.

80
    Arbeitman mohl srovnat, ale hostům dnes asi štěstí nepřeje!

71
    Ibrahima Conté přenechává své místo Shlomi Arbeitmanovi.

78
    Po pěkné akci střílel Menga, avšak nepřesně.

78
    Gent se ještě snaží něco s výsledkem udělat, bohužel se mu však nedařáí sevřít svého soupeře na jeho polovině.

70
    Odchází Soufiane Bidaoui, přichází Mohamed Elgabas.

68
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Mengův milimetrový centr zužitkoval umístěnou hlavičkou KOSTADIN HAZUROV a posílá svůj tým do vedení 2:0.

65
    Ve velké šanci se objevil Kola, který mohl srovnat, výborným zákrokem se ale prezentoval Sels.

62
    Hussaina Yasera nahrazuje Geoffrey Hairemans.

59
    Wallace Fernando Pereira dostává žlutou kartu.

58
    Conté posílá dlouhý míč na Kolu, ten si ale míč špatně zpracoval a přišel o něj.

56
    Jordan Remacle vystřídán Yaya Soumahoroem.

49
    Remacleho střela zablokována.

48
    Zdá se, že i přes jednobrankové manko, přišli z kabin lépe naladěni hosté.

46

Domácí tým díky brance Hazurova vede po prvním poločase nad Gentem 1:0. Český záložník Marcel Gecov střídal už v prvním poločase, což je určitě škoda.

David Jahoda

Branky: 20. Hazurov, 68. Hazurov

Karty:   26. Heymans (LRS) - 28. Gecov (GNT), 44. van der Bruggen (GNT), 59. Wallace (GNT)

Lierse SK: Sels – Heymans, Saïdi, Saied Okka, Ayew – Bidaoui, Bourabia, Wils, Menga – Hussein Yasser, Hazurov.
    KAA Gent: Padt – Wallace, Maréval, Melli, Rafinha – Conté, N'Diaye, Gecov, Remacle – Kola, Mboyo.

Rozhodčí: Geldhof – Rys, Castel.