Karviná – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Vlašim – Čáslav 0:0 (kon.) | Táborsko – Most 2:0 (kon.)
Zlín – HFK Olomouc 3:0 (kon.) | Opava – Žižkov 1:2 (kon.)
FC Zlín
3:0 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 17.11.2012, 17:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Poslední podzimní kolo skončilo. Domácí vybojovali další tři body. Vítězství jim usnadnilo vyloučení Kopeckého v prvním poločase. Ve druhém poločase Ševci přidali ještě dvě branky a utkání skončilo výsledkem 3:0. (18:50:15)

90+2
    Zlín právě vstřelil branku!

Tomáš Polách jako správný kapitán proměnil pokutový kop střelou nahoru k tyči.

90
    Byla nařízena penalta, po faulu na Hrušku. K penaltě se postaví Polách.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

88
    Malcharek centroval do vápna, kde bylo více hráčů ve žlutém, jeho centr však šel daleko za pokutové území.

87
    Domácí střídají. Na závěr přišel do hry Ruskovský na pozici Železníka.

87
    Kubica se pokusil o střelu, obrana ji zblokovala.

86
    Hruška hledal volného spoluhráče ve vápně, bohužel nepřesně.

84
    Centr Malcharka byl nepřesný a skončil u Šroma.

83
    Hromek si vyskočil nejvýš, ale jeho hlavička směřovala nad branku Kořínka.

83
    Kovář centroval, ale Kroča odhlavičkoval na roh.

81
    Hosté naposledy střídají. Hřiště opustil Kobylík, přišel Hromek.

80
    Pazdera našel volného Kubicu, který zakončil jen do Šroma. Mohlo být již rozhodnuto.

79
    Elšík se dostal k míči, ale neusměrnil ho na branku.

78
    Poláchův centr se dostal až na druhou stranu k Malému, jeho další centr byl zblokován a domácí zahrají roh.

77
    Hruška faulován, míč do vápna pošle Polách.

75
    Za faul si žlutou kartu vysloužil Bednář.

74
    Zlín střídá. Odchází střelec druhé branky Robert Matejov a příchází Lubomír Kubica.