Arsenal – Tottenham 5:2 (kon.) | Liverpool – Wigan 3:0 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 5:0 (kon.)
Newcastle – Swansea 1:2 (kon.) | Queens Park – Southampton 1:3 (kon.) | Reading – Everton 2:1 (kon.)
West Brom – Chelsea 2:1 (kon.) | Norwich – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
Manchester City
5:0 (1:0)
Aston Villa FC
Sobota 17.11.2012, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Ve druhém poločase jsme viděli čtyři branky a to všechny do hostující sítě. V prvním poločase se prosadil Silva a ve druhém dali dva góly Aguero a Tevéz, oba navíc dali jeden gól z penalty. Manchester City tedy deklasoval Aston Villu 5:0. Já se s Vámi loučím a někdy zase na počtenou. (18:00:15)

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    U míče jsou opět domácí a kombinují na polovině soupeře.

87
    Tevéz mohl zvýšit, ale při dorážce mu míč uskočil a přeletěl bránu.

85
    Aston Villa stále pokračuje ve snažení dát alespoň jednu branku.

83
    Christian Benteke je vystřídán Jordanem Bowerym.

82
    Barry je tím hráčem, který byl ošetřován a musí si vzít jiný dres.

80
    Na hřišti leží jeden z domácích hráčů a je ošetřován.

79
    Sinclair v obrovské šanci, ale přestřelil hostující branku.

78
    Ke střele se dostal Yaya Touré, ale brankář byl připraven.

76
    Domácí poprvé střídají. Ze hřiště odchází Silva a nahradí ho Sinclair.

74
    Manchester City právě vstřelil branku!

Po krásné kombinaci se před brankou zjevil osamocený Tevéz a zavěsil.

71
    Aston Villa se snaží alespoň o jeden gól, ale domácí dobře brání a nikam se nehrnou.

67

Po krásném běhu až k pokutovému území se prosazuje Aguero.

65

Po ruce jednoho z hráčů hostí, byla nařízena penalta, kterou proměnil Tevéz.

64
    Penalta pro Citizens.

63
    Hosté střídají. Ze hřiště odstupuje Ireland a nahrazuje ho Albringhton. Na hřiště se také podívá hostující Holman, který střídá Weimanna.