Charleroi – Mechelen 1:1 (kon.) | Leuven – Mons 1:3 (kon.) | Lierse – Gent 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Club Bruggy 2:6 (kon.) | Cercle Bruggy – Genk 3:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
3:1 (1:1)
KRC Genk
Sobota 17.11.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Přeji hezký zbytek večera, budu se těšit u dalších on-line přenosů. (21:56:42)

Utkání končí 3:1 ve prospěch Cercle Brugg. Tato výhra by domácím mohla pomoci odpíchnout se od posledního místa v tabulce, navíc když se jim dnes podařilo zdolat třetí celek soutěže Genk. Vše hodně ovlivnilo zbytečné vyloučení Pleta, který už v 48. minutě dostal červenou kartu. Toho Cercle Bruggy díky gólům Gudjohnsena a Ucheba dokázali využít a ponechávají si tři body na domácím stadionu.

94
    Domácí si svou výhru již ustráží.

93
    Navíc se ještě pokoušel zahrozit Bakenga.

92
    Domácí nepouští svého soupeře dál než na půlící čáru.

91
    Míč na kopačkách domácích.

90
    Hlavní arbitr dnešního utkání přidává nad rámec hrací doby 4 minuty.

89
    Kapitán hostů Vossen zkoušel střelu, byl však v záklonu, a tak tento projektil rozvlnil síť poue z boční strany.

88
    Genk se nemůže vymanit ze své poloviny, tato hra domácím bohatě stačí.

87
    Khaleem Hyland přenechává místo Anthonymu Limbombemu.

87
    Uchebo poslal míč na Bakengu pouze do ofsajdového postavení.

85
    Roh pro Genk.

84
    Joseph-Monrose se po levé posranní čáře neprosadil.

82
    Domácí celek hýří pohodou a musel by se stít zázrak, aby Genk ještě dosáhnul na body.

79
    Odchází střelec zatm rozhodující trefy Gudjohnsen, kterého nahrazuje Smolders.

78
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Čerstvý MICHAEL UCHEBO si naběhnul za obranu Genku, kam dostal ideální přihrávku od Van Eena a pro hráče jeho formátu už není těžké z malého vápna pokořit branáře - 3:1.