Mladá Boleslav – Most 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 2:4 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Olomouc – Litoměřice 6:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:2 (0:0, 1:0, 4:2)
Medvědi Beroun 1933
Středa 28.11.2012, 18:001. liga (ČR)

59:48
    Ještě jeden trest. Zdeněk Kubica dostává dvě minuty za podražení. Nic to už ale neřeší.

53:54
    Hosté si zahrají početní výhodu. Hradecký tým oslabí Milan Karlíček, který dostává dvě minuty za podražení.

39:21
    Na trestnou lavici tedy míří Petr Přindiš, jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Podaří se Hradeckým přidat další gól?

36:45
    David Videlka dostává dvě minuty za hákování. Hradec má tedy k dispozici další početní výhodu, probudí se v ní značně zamklé domácí publikum?

31:06
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za hosty je vyloučen Zbyněk Hrdel, provinil se držením protihráče.

30:02
    David Švagrovský oslabí svůj tým. Exberounský hokejista dostává dvě minuty za hákování.

26:59
    Beroun bude mít k dispozici zkrácenou dvojnásobnou početní převahu. Kapitán Martin Vágner dostává půjde na trestnou lavici za vražení na hrazení.

25:29
    Hradec bude hrát ve čtyřech. Vyloučen je Václav Čížek, jenž dostává menší trest za podražení.

19:18
    A hosté se provinili ještě jedním nedovoleným zákrokem. Královští lvi tak mají k dispozici dvojnásobnou početní výhodu. K trestoměřičům míří Jiří Jebavý za sekání, druhým vyloučeným je Zbyněk Hrdel, který je vyloučen za pád pod nohy.

17:05
    Bude se vylučovat. Paradoxně jde na trestnou lavici Šimon Macháň, ten dostává menší trest za vysokou hůl.

13:30
    A teď již k avizovaném trestu. Za katr dnes již podruhé míří Tomáš Polák, tentokrát dostává dvě minuty za podražení.

11:05
    Početní výhodu si zahraje i Beroun. Na trestnou lavici míří Václav Čížek, jenž dostává dvě minuty za držení.

02:56
    Východočeši si zahrají početní výhodu. Tomáš Polák si půjde zchladit hlavu na trestnou lavici za pád pod nohy.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 38. Tvrdík (Šagát, Vágner), 42. Vágner (Tvrdík, Moskal), 51. Haluza (Mikeska), 58. Haluza (Mikeska, Budínský), 59. Budínský (Haluza) - 46. Stromko (Jebavý), 55. Doležal (Krejčí)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Roupec, Kania, Čížek, Vágner, Karlíček, Chmelíř, Čáp, Hendrich – Budínský, Mikeska, Haluza – Šagát, Tvrdík, Moskal – Švagrovský, Brož, Říha – Valášek, Macháň, Kubica. Trenér: Martin Hosták.
    Medvědi Beroun 1933: Kůdela (Mastík) – Krejčí, Kaláb, Přindiš, Jebavý, Beneš, Malý, Ruprecht, Knesl – Klhůfek, Doležal, Havel – Hrdel, Stromko, Plichta – Videlka, Trojan, Polák – Čurda, Hošťálek, Kadlec. Trenér: Aleš Totter.

Rozhodčí: Přikryl – Kašík, Wesley