Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Lev 2:3 (kon.) | Novosibirsk – HC Slovan 1:2 (kon.)
Omsk – Barys 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Kazaň 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 3:2 (kon.)
Čerepovec – Jekatěrinburg 5:0 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Mytišči – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
Spartak Moskva – Petrohrad 6:1 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 4:3 (po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (0:0,2:0,1:1)
Ak Bars Kazaň
Pátek 30.11.2012, 16:00KHL

50:49
    Kazaň právě vstřelila branku!
    Jakoby mne hosté vyslyšeli. DENIS ZARIPOV si počkal na modré čáře na přihrávku od Morozova a jako správný obránce propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Alexej Morozov, Konstantin Kornejev

Tímto se s Vámi dnes loučím a přeji příjemný zbytek pátečního dne. (18:21:10)

Torpedo oplatilo porážku Kazani ze začátku listopadu kde na jejím ledě prohrálo v poměru 4:0.

Viděli jsme zápas, ve kterém padly čtyři branky ačkoliv to tak nevypadalo. Do poloviny zápasu na ledě vládly obrany obou celků. Domácí to ovšem přestalo bavit a během dvou minutu vstřelil dvě branky, které pravděpodobně rozhodli utkání. Kazani se dnes nedařily přesilovky, i když po jedné z nich vstřelili svoji jedinou branku v tomto zápase. Torpedo si třetí třetinu pohlídalo a v klidu si dokráčelo pro zisk tří bodů.

60:00

59:00
    Jemelin mohl vystřelit od modré, ale místo toho zlomil svoji hůl.

57:02
    Dvě minuty za hrubost si jde odsedět hráč domácích. Kazaň má výhodu další přesilovky.

56:47
    Kazani se nedaří usadit se v útočném pásmu, Torpedo dnes precizně brání a nepouští Kazaň do výraznějšího tlaku.

55:18
    Před branku se tlačil Pesonen, ovšem přihrávku od parťáka Imonena schoval pod lapačku Koval.

54:49
    Střela Chomickijho jen těsně minula branku.

52:10
    Kazaň jakoby po vstřelení gólu ožila a zatlačila svého soupeře do jeho pásma. Ke střele se dostal Zacharčuk, mířil ovšem mimo.

50:07
    Tato přesilovka může být poslední možnost pro Kazaň aby ještě s výsledkem něco udělala.

50:00
    Sčastlivyj si půjde odsedět 2 minuty za držení.

45:17
    Kapanen se dostal k další střele, tentokrát ale trefil Kovala kam si do výstroje.

47:42
    Galuzin se prosmýkl kolem obránce Kazaně a dostal se až ke střele, kterou Barulin ukryl v rukavici.

47:00
    Ve třetí třetině vidíme spíše boj ve středním pásmu než pohledný hokej, který by bavil fanoušky. Následuje komerční přestávka.

44:20
    Kapanenova střela minula branku domácích. Chtěl bych podotknout, že toto byla první střela Kazaně ve třetí třetině.

42:01
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    RUSLAN ZAJNULIN si v závaru před brankou našel kotouč a dokázal ho procpat za záda Barulina. Asistence: Vladimir Gorbunov

40:01

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 35. Dimitrij Makarov (Aleksej Vasilijev), 36. Arťem Černov (Vladimir Gorbunov), 43. Ruslan Zajnullin (Vladimir Gorbunov), 51. Denis Zaripov (Alexej Morozov, Konstantin Kornejev)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Hietanen, Maleňkich, Krikunov, Makarov, Thörnberg – Varlamov, Bykov, Varnakov, Sčastlivyj Ellison – Ťjuljapkin, Vasilev, Gorbunov, Zainullin, Černov – Valujskij, Galuzin, Potapov
    Ak Bars Kazaň: Barulin – Nikulin, Kornějev, Zaripov, Kapanen, Morozov – Medveděv, Jemelin, Immonen Obuchov, Pesonen – Zacharčuk, Chomickij, Darzinš, Skačkov, Abdullin – Jarullin, Panin, Sokolov, Golubev, Lukojanov