Fehérvár – Znojmo 6:2 (kon.)
Fehérvár AV19
6:2 (1:2, 3:0, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 30.11.2012, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

Díky skvělé druhé třetině se podařilo domácím vyhrát. Znojmo má co k přemýšlení, v neděli doma Salzburg, který má v sestavě nově několik hráčů z NHL. Děkuji za pozornost, brzy napočtenou. (21:31:45)

60:00

59:45
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Čerti ještě nadělují poslední gól do kabin. TYLER METCALFE po dvou dnešních asistencích i skóroval. Asistence: Eric Johansson.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty zápasu.

56:00
    Ani jeden z týmů se do žádných vyložených šancí nehrne.

52:25
    Oba týmy v plném počtu.

50:25
    Znojmo přeci jen bude hrát přesilovku, vyloučen Johansson (FEH) - dvě minuty za držení.

49:47
    Shodně je vyloučen také Árpád Mihály (FEH), který si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

49:47
    Znojmo naopak nabízí domácím přesilovku, vyloučen Rožník (ZNO) -dvě minuty za podražení.

48:39
    Tato přesilovka hostům nevyšla.

46:39
    Vyloučen Kovács (FEH) - dvě minuty za napadení. Šance pro Znojmo snížit.

41:21
    Domácí ještě zvyšují a staví tak před Znojmo velice nelehký úkol. O gól se postaral ERIC JOHANSSON. Asistence: Frank Bahnham a Tyler Metcalfe.

40:01

Střely na branku po druhé třetině vypadají zcela jednoznačně. 12-6.

Znojmo ve druhé části gólově naprosto propadlo, podaří se mu vyrovnat a na horkém fehérvárském ledě vyhrát?

40:00

36:13
    Pro Znojmo je to zlé. Při vstupu do druhého dějství ještě vedlo, nyní však prohrává o dva góly zásluhou LADISLAVA SIKORCINA. Asistence: Csaba Kovács, Árpád Mihály.

31:16
    Znojmo se poprvé ubránilo přesilovce domácích.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 5. Sofron (Horváth, Ladanyi), 23. Ďurčo (Metcalfe), 24. Sofron (Vas , Ladanyi), 37. Sikorcin (Kovács, Mihály), 42. Johansson (Banham, Metcalfe), 60. Metcalfe (Johansson) - 18. Bickell (Pucher), 19. Rožník (Bořuta)

Fehérvár AV19: Munro (Balisz) - Orban, Sille, Pratt, Ďurčo, Hetenyi, Horváth, Pozsgai, Tokaji - Magosi, Bailey, Benk - Metcalfe, Johansson, Banham - Ladanyi, Vas, Sofron - Kovacs, Sikorcin, Mihaly.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) - Pláněk, Sova, Henry, Kulmala, Stehlík, Štach, Bořuta - Jarůšek, Fiala, Strömberg - Bickell, Pucher, Havlík - Müller, Šeda, Lattner - Beránek, Bartoš, Rožník.

Rozhodčí: Fussi, Smetana - Johnston, Nemeth