Kometa Brno – Olomouc 6:5 (po pr.) | Chomutov – HC Plzeň 2:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Kladno – Slavia 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Hr. Králové – Písek 7:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.) | Letňany – Sparta 3:2 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 5:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:5 (po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
HC Kladno
6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 30.11.2012, 16:00Extraliga staršího dorostu

Třetí třetina se dohrával už pouze z povinnosti a šancí na obou stranách bylo jako šafránu. Hosté přes 2 minutovou přesilovku 5 na 3 nezdramatizovali stav a odjíždějí z kladenského ledu z prázdnou. (18:01:34)

56:00
    Na obou týmech je vidět, že zápas se už jenom dohrává a vyhlížejí konec.

53:40
    Vladař v permanenci střel, ale odolává.

52:03
    Slávisté jeli 2 Na 1. Ani tentokrát z toho gól nepadl.

51:09
    Icing Kladna.

50:43
    Saňa se dostal sám až před Vladaře. Na kladenského brankáře si však nepřišel.

49:26
    Po zásahu Vladaře končí puk v ochranné síti.

45:41
    A domácí jdou do 3. K Hulcrovi se přidává Doudera za zdržování hry - vyhození kotouče

45:37
    Za podažení jde pykat Hulcr.

43:48

43:00
    Rytíři vyhazují.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 2. Seidl (Hajný), 6. Kružík (Křepelka, Litera), 14. Kružík (Litera, Křepelka), 19. Litera (Kružík, Křepelka), 34. Litera (Kružík, Křepelka), 35. Kuzďas (Hulcr) - 19. Patzelt (Perzolla)

HC Kladno: Vladař (Schröder) - Hajný, Zajíc J., Sklenička, Hulcr, Šanda. Špaček - Seidl, Vendis, Křepelka, Kružík, Litera, Macháček, Kuzďas, Kaprál, Hoffmann
    HC Slavia Praha: Sochůrek (Stašek) - Červený, Hyršl, Kottek, Saňa, Josefus, Havelka, Adam, Patzelt, Kellerstein, Krejčí, Drahorád, Žemlička, Tejral, Bureš, Zajíc M., Fortelka, Suda, Perzolla

Rozhodčí: Schmejkal - Ledinský, Slavík