Kometa Brno – Olomouc 6:5 (po pr.) | Chomutov – HC Plzeň 2:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Kladno – Slavia 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Hr. Králové – Písek 7:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.) | Letňany – Sparta 3:2 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 5:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:5 (po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 30.11.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

Utkání končí, z vítězství se nakonec radují Oceláři, kteří dali svému soupeři lekci z produktivity. Oba týmy si vytvořily dobré šance, více jich bylo na straně Zlína. Hokej se ale hraje na góly a právě proto dnes všechny body odváží Třinec. Ode mě je to všechno, ze Zlína přeji příjemný zbytek večera. (19:04:19)

60:00

59:30
    Haloda míří na střídačku!

59:23
    Vylučuje se na obou stranách. Za Zlín si jde odsedět dvě minuty za hrubost Martin Helešic, z týmu Ocelářů je vyloučen Marek Pěnčík za vražení.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:32
    Zlínští v obranném pásmu hostů.

57:56
    Vít Christov se ocitl v dobré sřelecké pozici, jeho střelu přizvedla domácí obrana do ochranné sítě.

56:57
    Střela Ondřeje Kovařčíka prošla těsně kolem branky domácích.

56:35
    Ofsajd hostů, vhazuje se ve středním pásmu.

56:00
    Do konce třetí třetiny zbývají čtyři minuty a Třinec se prezentuje zodpovědnou obranou. Zlínští se nemohou dostat na delší dobu do pásma.

55:32
    A další.

55:22
    Zakázané uvolnění domácích.

55:07
    Haloda si pohlídal betonem levou tyčku, Vít Christov jej ani z dorážky nepřekonal.

54:47
    Po střele Dominika Hladiše se bude vhazovat v útočném pásmu Zlína.

53:31
    Michal Kovařčík teď zatápěl svým pohybem zlínské obraně, do žádné vážné šance se však nedostal.

52:30
    Střela Patrika Dalajky prošla jen těsně vedle branky hostů.

51:17
    Zlínští touží po vyrovnání a v této fázi zápasu mají více ze hry.

49:48
    Icing Třince.

49:38
    Michal Stuchlík se ocitl sám před Svobodou, v dobré šanci ale neuspěl. Následně brankář hostí přerušuje hru.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 43. Tomek (Dalajka, Vyoral) - 32. Motloch (Poruba), 32. Christov (Kovařčík M.)

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) - Kobylík, Stuchlík, Kosorin, Velčovský, Tomek, Grygera, Procházka - Hlaváč, Gago, Pelánek, Bumbál, Helešic, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Malý, Tomešek

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Fendrich) - Bartko, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Polášek, Heider - Christov, Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Pěnčík, Trčka, Motloch, Kofroň, Pala, Lorek, Poruba, Jašek

Rozhodčí: Fiedler - Goňa, Velinský