Slavia – Sparta 4:3 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 7:0 (kon.) | Třinec – Motor ČB 6:3 (kon.)
Zlín – Kladno 2:5 (kon.) | Litvínov – Liberec 5:2 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:3 (1:2, 4:0, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 30.12.2012, 17:00Tipsport extraliga

Třinecká redakce vám děkuje za to, že jste nás v roce 2012 sledovali. Opět se z Werk arény přihlásíme v pátek 4. ledna 2013, kdy se Oceláři potkají s PSG Zlín. (19:34:44)

Skončilo utkání 35. kola mezi Oceláři z Třince a Mountfieldem České Budějovice. Domácí ve třetí třetině poctivě bránili získaný náskok a přes velký tlak Budějovic tříbrankový rozdíl uhájili a zvítězili 6:3. Přidali tak do sbírky pátý zápas v řadě na domácím kluzišti, kdy vstřelili minimálně pět branek (celkový výsledek z těchto pěti duelů = 14 bodů a skóre 31:18).

Statistiky 2. třetiny:

Zásahy brankářů: Kantor 4 (celkem 4) - Hrubec 13 (celkem 33).
    Střely na branku: 5:14 (21:36).
    Vyloučení: 1:1 (5:6).
    Vyhraná vhazování: 12:8 (38:27).
    Ofsajdy: 1:1 (3:6).
    Zakázaná uvolnění: 2:0 (4:2).
    Hrací čas: 32:14 (106:45).

Nejlepší hráči utkání: Jiří Polanský (1+3) - Václav Prospal (1+1).

60:00

59:46
    Vydareného tečovaná rána končí v rohu.

59:31
    Ještě máme přesilovku hostů - za hákování vyloučen Růžička.

58:58
    Adamský to teď zkoušel ze záporného úhlu, ale odtud branky většinou nepadají.

58:22
    Třinec právě vstřelil branku!
    Růžička zavezl puk do útočného pásma a v akci 2 na 1 našel JANA PETERKA, který neměl problém prostřelit Kantora. Asistence: Martin Růžička, David Květoň. Stav utkání 6:3.

57:58
    Růžička se dostal k vyraženému puku a nadvakrát nedorazil. Následně Galvas hledal Rotha na modré, ale pouze poslal puk k Hrubcovi.

57:43
    Domácí vozí puk a hledají ideální pozici.

57:02
    Varaďův centr do branoviště hosté odvrátili.

56:55
    Rothovu ránu vyrazil Kantor.

56:35
    Růžička mohl pílit do úniku na Kantora, ale byl ještě ve středním pásmu zadržen Prospalem. Dvě minuty pro hostujícího forvarda za podražení.

56:08
    Akce 2 na 1 na straně Třince. Klimenta přihrál na hůl Adamskému, jehož rána netrefila Kantorovu branku.

55:37
    Domácí teď drží puk daleko od svého pásma a Budějovice mají problém založit kloudný útok.

55:04
    Růžička se prodíral před Ptáčka, u mantinelu ho ale obral o puk Jank.

54:22
    Adamskému se rýsovala šance, puk mu ale poskočil. Objel branku a dobrou pozici tím ztratil.

53:57
    Polanský získal puk, podržel v útočném pásmu a už osnoval příhru na Adamského, kterou na posledních chvíli hosté odvrátili.

53:17
    Vráblíkovu střelu viděl Hrubec na poslední chvíli, zasáhl betonem.

53:06
    Nahození na Hrubce chtěl tečovat Mertl, domácí brankář je ale pozorný a hostující hráč zpacifikován. Poslední komerční přestávka zápasu, který se v posledních minutách změnil v tuhý boj o každou píď ledu.

52:50
    Kdyby Jankova tečovaná střela šla na branku, Hrubec by byl bezmocný.

51:56
    L. Květoň nahazoval puk do brankoviště Třince, před nímž se to hemžilo holemi, Hrubec má ve třetí třetině pořádnou šichtu!

Dnešní utkání sleduje 4524 diváků.

51:37
    Před brankou Hrubce byl v klinči Galvas s Michálkem, nic z toho ale nevzniklo.

51:20
    Polanský jel s Klimentou 2 na 1, druhý jmenovaný ale nedostal ideální puk, a tak střela mířila mimo Kantorovu branku.

50:45
    Mertl ukořistil puk u střídačky Třince a vyzkoušel pozornost Hrubce. Následně až do třineckého brankoviště najel s pukem Ptáček.

50:10
    Domácí zjistili, že pasivní hra je cestou do pekel a začali rovněž pomýšlet na útok.

49:29
    Na Varaďu teď propadl pas Bonka, který směřoval na Růžičku, třinecký buldog ale branku Kantora netrefil.

49:07
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Milan Michálek ukořistil za brankou puk, nacentroval jej před branku, kde byl nehlídaný ALEŠ KOTALÍK a dává hostům ještě šanci! Asistence: Milan Michálek, Václav Prospal. Stav utkání 5:3.

48:50
    Dejovu střelu z pravého křídla vyrazil Hrubec do ochranné sítě.

48:15
    Mertl dostal dobrou přihrávku od Ptáčka na útočnou modrou, puk mu ale utekl, a tak Hrubec přikrývá.

48:06
    Domácí se teď ve slibné příležitosti dostali do těsného ofsajdu.

47:41
    Polanskému nevyšla přihrávka, puk se nakonec stejně dostal ke Galvasovi, domácí ale mezitím přišli o pásmo.

47:08
    Hosté to zkoušejí ze všech pozic. L. Květoň to teď zkoušel od levého hrazení, Hrubcovi přiskočil další zákrok.

46:58
    Frühauf nahodil na Hrubce, ten ale trajektorii puku viděl, a tak kryje v lapačce.

46:33
    Hostující letka z NHL je teď na ledě snad ob střídání. Domácí získali střední pásmo. Vhazování poté, co puk vypadl mimo hřiště. Komerční přestávka.

45:37
    Bonk vezl puk na bránku Kantora, skončil ale na obranné dvojici Ptáček - Jank.

45:19
    Domácí se zatím hlavně brání tlaku Budějovic, jejich obrana je zatím precizní.

44:40
    L. Květoň držel v útočném pásmu puk, nabil na modrou Kolarzovi, jeho střela ale skončila na Lojkově těle.

44:18
    Hrabal v útočném pásmu ztratil puk, rezultovala z toho bleskurychlá akce Budějovic na jeden dotyk. Touš putoval po trase Michálek - Prospal - Kotalík do Hrubcovy náruče.

43:50
    Rákos získal ve středním pásmu puk, pak ale na Peterka nerozehrál.

43:21
    Domácí se osvobodili tak, že to není zakázané uvolnění. Jdou střídat, hosté naopak znova útočit.

42:48
    Dej téměř na brankové čáře dobruslil puk, tahle střela ale Hrubce nemohla ohrozit.

41:50
    Adamského trefila rozehrávka vlastního kolegy, puk zůstal bez dozoru v útočném pásmu Budějovic. Šimánek do něj plácnul, Hrubec ale pozorný.

41:38
    Domácí se zatím nemohou dostat do tempa. Druhé zakázané uvolnění v řadě.

40:52
    Peterek držel proti třem protihráčům puk za brankou Kantora, nic z toho ale pro Oceláře nebylo.

40:25
    Prospal centroval před branku, Dej se ale k zakončení nedostal.

40:01

Oba týmy se vrátily na led. Mountfield bude mít v začátku třetí třetiny ještě šest sekund početní výhodu jednoho muže v poli.

Poslední dvacetiminutovka začne cca v 18:52.

Druhá třetina zcela změnila dosavadní průběh utkání. Domácí Třinec ji ovládl v poměru 4:0 a před poslední třetinou normální hrací doby bude hájit tříbrankový náskok. Domácí nejprve po krásné akci Polanského a střele Růžičky srovnali, následně v přesilovce o 67 sekund později šli dokonce do vedení. Ve 33. minutě stál Polanský po vypršeném trestu na dobrém místě a o čtyři minuty později Adamský střelou z velkého úhlu vyhnal Kováře na střídačku. Prostřední dějství byla velká houpačka. Před poslední třetinou domácí nemohou být v klidu. Hosté byli hlavně po vyloučení před brankou Rotha hodně namíchnutí a je možné, že frustrace bude jejich motivací ve třetí třetině ještě domácím zkomplikovat život.

Zásahy brankářů: Kovář 6 (celkem 11), Kantor 0 (celkem 0) - Hrubec 11 (celkem 20).

39:26
    Polanský narušil rozehrávku hostů ve středním pásmu. Puk na domácí střídačce.

39:00
    Ptáček měl hodně místa na střelu, ale puk mu poskočil, a tak jej raději povozil po útočném pásmu.

38:31
    Šimánek elegantně nabruslil až do pásma, ale tam puk ztratil.

38:07
    Třetí vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě! Domácí vedou 2:1. A podobně jako posledně hostům, ani třinecké střídačce se tento verdikt moc nelíbí. Přesilovka hostů.

37:51
    Kotalík měl hodně místa, vybruslil si do lepší pozice a trefuje levou tyč Hrubcovy branky!

37:41
    Prospal získal puk a zkusil to i od modré. Hrubec na místě.

37:07
    Ptáčkovu střelu od modré Hrubec vykopnul do bezpečí.

36:43
    Čtyři góly ve druhé třetině byly moc na účastníka posledního mistrovství světa Jakuba Kováře a ten přenechal místo v brance Kantorovi.

36:43
    MARTIN ADAMSKÝ se s ničím moc nemazlil a místo vymýšlet kombinaci, prostě to - byť z velkého úhlu - zkusil a Kováře prostřelil. Asistence: Tomáš Klimenta, Jiří Polanský. Stav utkání 5:2.

36:30
    Třinečtí teď drží pásmo, ale spíš sami sebe honí po mantinelech.

35:54
    Rákos na konci střídání vyvezl puk do útočného pásma, tam se s ním ale nemilosrdně vypořádal Kotalík.

35:18
    Michálek po rychlé kombinaci dostal puk od Prospala do jízdy. Střelu měl ale na bekhend, a tak Hrubce moc neohrozil.

34:57
    Galvas teď nedal dýchat Dejovi, a tak hostující forvard ani s přispěním Mertla nic nevymyslel.

34:26
    Vráblík teď nezažil příjemný okamžik. Místo nahodit puk a získat pásmo trefil střídajícího kolegu Šimánka. Toho to muselo hodně bolet, navíc vystavil svůj tým do ofsajdu.

33:25
    Michálek před třineckou brankou čekal na Vydareného nahození, které chvíli tancovalo na Hrubcových betonech.

33:06
    Třinečtí devět sekund po brance získali vhazování v útočném pásmu. Následuje také komerční přestávka.

32:57
    JIŘÍ POLANSKÝ se chvíli po vypršeném trestu zjevil na pro Třinec správném místě. Kapitán Bonk zavezl puk až ke Kováři a z otočky našel právě třineckou třiadvacítku. Asistence: Radek Bonk, Václav Varaďa. Stav utkání 4:2.

32:00
    Adamský předvedl rychlé nohy i předvídavost. Ukradl Kovářovi puk za brankou, ale jeho přihrávka na Kloučka už byla navíc.

31:50
    Hrubec toho moc neviděl, byla před ním valná hromada. Ale schovaná rána Vráblíkova nakonec končí pod betony českobudějovického odchovance.

31:05
    Hosté byli půl minuty v pásmu a dvakrát vystřelili na Hrubce, než Varaďa vyhodil puk mimo pásmo.

30:35
    Polanský bez nekompromisně zablokován Šimánkem, vůbec se mu to nelíbilo, a tak v souboji hostující dvaadvacítce srazil helmu. Dostává dvě minuty za hrubost.

29:50
    Přesilovka skončila bez přímého ohrožení Kováře. Na druhé straně už Ptáček veze puk do útoku.

29:10
    Hosté teď dlouho drželi Třinec mimo útočné pásmo a když už se tam Oceláři dostali, tak se hned špatnou přihrávkou o výhodu připravili.

28:14
    Domácí drželi pásmo, ale nedostali se ani ke střele. Následně hosté pošetřili čas za Hrubcovou brankou.

27:37
    Ptáček srazil k zemi ve středním pásmu Varaďu. Ten byl ale bez puku, jedná se tak o nedovolené bránění.

27:07
    Následně musel vyjet až k mantinelu Kovář, za volným pukem pílil Adamský.

26:51
    Neskutečné, co se nedá proměnit díl druhý! Po Růžičkovi, spálili neskutečnou šanci i hosté. Kotalík měl před sebou úplně prázdnou branku, ale Hrubec mu radost tygřím skokem zmařil.

26:24
    Zíb velmi riskantně rozehrál, ale zcela osamocený Šimánek se puku mezi kruhy nedočkal.

25:37
    Oceláři si párkrát vyměnili puk, ten pak putoval na modrou, odkud VLADIMÍR ROTH trefil přesně mezi Kovářovy betony. Asistence: Lukáš Galvas, Martin Růžička. Stav utkání 3:2.

25:23
    I hosté špatně vystřídali. Druhá přesilovka Ocelářů ve druhé třetině.

25:15
    Adamský z velkého úhlu zkusil pozornost Kováře.

24:30
    Ve Werk aréně je opět vyrovnáno! A opět v tom má prsty Polanský. Ten získal za brankou puk, natlačil se do brankoviště, zdálo se, že bude zakončovat, ale bekhendem ještě našel MARTINA RŮŽIČKU, který už prostě musel proměnit. Asistence: Jiří Polanský. Stav utkání 2:2.

23:51
    Hrabal na modré ztratil pásmo. Zdravě se naštval a s Prospalem na zádech si vybruslil zpět do pásma a dokonce až do zakončení.

23:16
    Peterek teď ukličkoval asi čtyři soupeře a po ose Hrabal - Zíb musel zasahovat Kovář.

22:46
    Domácím se nedaří založit útok. Zakázané uvolnění.

22:26
    František Ptáček podržel puk v rukavici a získal tak proti soupeři výhodu. Je rozhodčími potrestán menším trestem.

22:12
    Galvasova tečovaná střela končí těsně vedle budějovické branky.

21:52
    Klouček zariskoval v rozehrávce a L. Květoň mohl vymyslet něco ve prospěch hostů.

21:37
    Kotalík zavezl získaný puk, jeho tečovaná přihrávka končí v lapačce Hrubce.

21:15
    D. Květoň zavezl puk do pásma, jeho zblokovaný pas končí mimo hřiště.

21:00
    Hostům dvě branky na konci první třetiny vlivy do žil čerstvou krev. Hrubec po dloubáčku ze středního pásma raději přerušuje.

20:34
    Dej nahrával mezi kruhy, kde si sjížděl Jank. Ten ale na puk nedošáhl.

20:01

Aktéři dnešního zápasu se pomalu po přestávkovém programu vracejí na led, utkání bude za malý moment pokračovat prostřední hrací dobou.

Utkání bude pokračovat druhou třetinou cca v 17:53.

Po první třetině zatím vedou hosté, kteří byli - i dle počtu střel na branku - aktivnějším týmem. Oceláři otevřeli skóre po krásné akci a brance Klimenty. Hosté poté, co přečkali nejlepší pasáž Třince, vyrovnali po hrubce v rozehrávce, když se trefil Prospal. Misky vah na stranu Jihočechů po první třetině pak převrátil Langhammer, když tečoval Vydareného přesilovkové nahození.

19:04
    Dej se po několika odrazech puku zjevil sám před Hrubcem, jeho pokus mu ale domácí brankář ukradl.

18:09
    První střela na Hrubce končí v síti! Je možné, že trajektorii puku ještě před třineckým brankářem někdo změnil. Autorem branky je JAKUB LANGHAMMER. Asistence: René Vydarený, František Ptáček. Stav utkání 1:2.

17:19
    Hosté se zatím nemohou usadit v útočném pásmu.

16:33
    Vyloučení domácích za příliš mnoho hráčů na ledě.

16:19
    Adamský se projel zhruba 40 metrů mezi soupeři jako kužely, ale jeho střela postrádala přesnost.

15:42
    Hosté se snadno dostali ke srovnání. Orsava ztratil puk v nejnebezpečnější zóně a VÁCLAV PROSPAL se s ničím nemazal. Stav utkání 1:1.

15:23
    Suja ukradl puk a nebezpečně centroval do brankoviště Hrubce, který se posledních pár minut nudil. Následuje špatně založený přechod do útoku Ocelářů a druhá komerční přestávka.

14:48
    Třinec drží dlouhé sekundy Mountfield v pásmu, jejich kombinace jsou ale trochu kostrbaté.

13:58
    Hosté se ubránili, ale Třinec útočí i proti pěti. Opět Polanský hledal spoluhráče, tentokrát nabil Adamskému.

13:15
    Tlak Třince končí postavením Květoně v brankovišti.

12:57
    Po Zíbově bombě se puk odrazil do brankoviště Kováře, kde dotíral Květoň. Puk končí na zadním hrazení.

12:32
    Chybná rozehrávka Třince, Prospalovo vyhození a Třinec musí znova útočit.

12:11
    Hosté se zatím bez problémů brání, navíc Dej s pukem na holi pošetřil čas.

11:39
    Vyloučen Vráblík za vysokou hůl. Druhá přesila Třince.

11:20
    Peterek ukradl puk ve středním pásmu a centroval do brankoviště Kovářova. Následoval faul hostů. Třinečtí ještě chvíli drží pásmo a snaží se něco vykombinovat.

11:04
    Hra se teď neproduktivně přelévá ze strany na stranu. Přítrž tomu učinil Hrubec. Vhazování v pásmu Třince.

10:09
    Zíb propadl na obranné modré a rázem to byla voda na mlýn Budějovicím. Prospal zkušeně podržel puk a vrátil Michálkovi. Ten měl před sebou prázdnou branku, ale taky téměř nulový úhel, a tak trefil jen boční síť.

09:36
    Kotalíkova rána z první ohrozila třineckou branku, ale zároveň po odrazu od mantinelu přestěhovala hru do středního pásma.

09:14
    Frühaufovo schované nahození skončilo až na betonu Hrubce.

09:08
    Icing domácích vrací hru zpět před Hrubce.

08:50
    Oceláři vyhráli buly v útočném pásmu, ale Suja jim ho ukradl a teď vymýšlí se svou pětkou manévry v pásmu Třince.

08:22
    Varaďa převzal puk ve středním pásmu a kousek za modrou zkusil střelu, která nadělala Kovářovi problémy.

07:54
    Šimánek povozil puk za brankou Třince a nabil Kolarzovi, jeho střelu ale byla zblokována.

07:25
    Ovčačík chybně rozehrál, ale Langhammer převzal puk už za modrou čárou. Ofsajd a komerční přestávka ve Werk aréně.

07:13
    Krásná kombinace! Polanský zavezl puk za branku, na první tyči zadovkou hodil před brankou. Tam puk projel Adamský, ale TOMÁŠ KLIMENTA měl dostatek času a prostoru vymést pavučiny Kovářovy branky. Asistence: Jiří Polanský, Martin Lojek. Stav utkání 1:0.

06:39
    Oceláři v této přesilovce také zahrozili, ale hosté jsou již kompletní a zakládají další útok.

05:35
    Rothova rána z první od modré těsně vedle levé tyče.

04:48
    Nádherná kombinace Ocelářů do prázdné branky, ale Růžička ve vyložené pozici minul.

04:35
    První přesilovka pro Třinec. Frühauf ve středním pásmu podržel Hrňu a vykoledal si dvě minuty za nedovolené bránění.

03:59
    Lojek rozehrál po mantinelu jen do Prospala, ten posunul na Deje a jeho ránu z první musel zkrotit Hrubec.

03:18
    Šimánkovu rozehrávku vystihnul Rákos a ušetřil Třinci čas.

02:53
    Velká šance hostů! Michálek křížně z rohu našel úplně volného Kotalíka, jeho ránu Hrubec vyrazil, poté ještě dorážel Prospal, domácí svou braknu uhájili.

02:12
    První trest utkání si vykoledoval domácí obránce Klouček. Menší trest, napadení.

01:57
    Langhammer převzal puk ve středním pásmu a vyzkoušel Hrubce z velkého úhlu.

01:25
    Zíbovi vyšla riskantní rozehrávka a Oceláři se snažili útočit.

00:43
    Hosté získali puk a pokusí se sami něco vymyslet.

00:23
    Oceláři se nastěhovali do pásma a vozí puk po mantinelu.

00:01

V dnešním zápase budeme svědky souboje brankářů českobudějovické líhně. Třineckou svatyni hájí Hrubec, budějovickou Kovář. Hráči se již srocují kolem svých branek, čekáme na zahájení utkání úvodním buly slovenských rozhodčí.

Hlediště Werk arény se pomalu plní, zhruba půl hodiny před zápasem byly fronty na podkladnách haly skutečně velmi dlouhé. Na ledě již krouží rozhodčí a čekáme na hráče, aby poslední duel roku 2012 mohl začít.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) - Zíb, Lojek, Klouček, Roth, Kania, Galvas, Ovčačík, Hrabal - Peterek, Bonk, Polanský, Klimenta, Růžička, Orsava, Varaďa, Ostřížek, D. Květoň, Rákos, Adamský, Hrňa

HC Mountfield: Jakub Kovář (Kantor) - Ptáček, Kolarz, Frühauf, Vráblík, Prokop, Jank, Vydarený - Suja, Kotalík, Prospal, Šimánek, Dej, Rousek, L. Květoň, Červený, Michálek, Langhammer, Mertl, Knotek

Rozhodčí: Baluška, Konc - Gebauer, Lederer.

Třinečtí Oceláři, tedy svěřenci trenérského týmu Turek – Janků – Kameš, v posledních dvou zápasech dokázali bodovat. Zejména výhra na ledě silného Kladna, kde hráli ani ne 24 hodin po skončení dramatického duelu s Libercem, který se ještě k tomu konal na třineckém ledě, byla pro celý tým velmi důležitá. Třinec po dlouhé době podal na venkovním kluzišti výborný výkon a právem bral komplet bodů. V barvách Ocelářů od začátku sezóny září Martin Růžička, který nasbíral už 56 bodů. V obraně je velmi produktivní Hrabal, v poslední době se rozstřílel forvard Květoň. Pokud v brance nastoupí brankář, který toho v posledních kolech odchytal více, tedy Šimon Hrubec, bude mít pro něj utkání jistě pikantní příchuť – vždyť v barvách Budějovic nakouknul poprvé do extraligy!

Hostující celek, tedy HC Mountfield České Budějovice vedeni koučem Draisaitlem, v poslední době zažívají herní obrodu. Kulminačním bodem jejich herní krize byl zápas 25. kola v Karlových Varech. Ten jihočeský klub prohrál 0:8. Od té doby mančaft, v jehož středu najdeme hráče jako Kovář, Ptáček, Kotalík, Prospal, Hanzal nebo Kohn, ztratil jen osm bodů z 27 možných a udělal velký krok k tomu, aby se momentálně nacházel s bilancí 16 výher a 17 porážek alespoň na osmém místě. V barvách Mountfieldu září současní nebo bývalí hráči NHL. Kanadské bodování vede Aleš Kotalík, v patách mu je zámořská letka Prospal – Michálek – Hanzal. Úspěšný návrat do branky zaznamenal Jakub Kovář.

V předposlední podvečer roku 2012 vám přineseme online přenos z utkání 35. kola Tipsport extraligy mezi Oceláři Třinec a Mountfieldem České Budějovice, který ve třinecké Werk aréně začne v neděli 30. prosince 2012 úvodním buly v 17 hodin. Oba soupeři se v této sezóně potkali už dvakrát, vždy se radoval domácí tým. Nejprve 5. října, kdy Oceláři vyhráli v rámci 9. kola doma jednoznačně 5:0, a následně ve 22. kole v neděli 18. listopadu, to vyhráli Jihočeši 3:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 8. Klimenta (Polanský, Lojek), 25. Růžička (Polanský), 26. Roth (Galvas, Růžička), 33. Polanský (Bonk, Varaďa), 37. Adamský (Klimenta, Polanský), 59. Peterek (Růžička, Květoň) - 16. Prospal, 19. Langhammer (Vydarený, Ptáček), 50. Kotalík (Michálek, Prospal)

Banes Motor České Budějovice: Jakub Kovář (Kantor) - Ptáček, Kolarz, Frühauf, Vráblík, Prokop, Jank, Vydarený - Suja, Kotalík, Prospal, Šimánek, Dej, Rousek, L. Květoň, Červený, Michálek, Langhammer, Mertl, Knotek

Rozhodčí: Baluška, Konc - Gebauer, Lederer