Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Zlín – Jihlava 2:4 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 2:5 (kon.)
Liberec – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:8 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Berani Zlín
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 05.01.2013, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Utkání skočilo, z vítězství se dnes raduje Jihlava. Zlínští sice ve třetí třetině začali dávat góly, ale náskok hostů byl už příliš vysoký. Jihlava tedy prodlužuje svoji vítěznou sérii, naopak šňůra Zlína dneškem končí. Ode mě je to všechno, ze Zlína přeju příjemný zbytek víkendu. (14:32:05)

60:00

59:48
    Vhazování před brankou Krejčíka, zdá se, že je rozhodnuto.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta, Jihlava drží puk v pásmu domácích.

57:18
    Hraje se v pěti na obou stranách. Nenápadná střela hostů skončila na spojnici Rozumovy branky.

54:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek. Obrana Jihlavy teď zapomněla na MIKULÁŠE ZBOŘILA, který zůstal úplně sám před golmanem a zametl puk do branky. Asistence: Michal Popelka, David Jurík.

54:34
    Sedláček byl tvrdě sražen na mantinel a odezva domácích byla bleskurychlá. Po menší potyčce před střídačkou Zlína jsou vyloučeni Tomáš Střecha za podražení a Marek Haloda za hrubost. Hraje se ve čtyřech.

53:43
    Střela Mikuláše Zbořila byla zblokována hostujícím obráncem, Dukla vyhazuje na zakázané uvolnění.

53:15
    Jihlava už se nežene příliš do útoku, hrát musí Zlín.

51:51
    Šanci Zlína překazil signalizovaný ofsajd.

50:03
    Icing Dukly.

48:40
    Horké chvíle před Rozumovou brankou. Nejprve se domácí brankář vyznamenal rychlou lapačkou, další střela hostů jen těsně minula jeho levou tyčku. Zlínští poté vyhodili na zakázané uvolnění.

47:27
    Dukla právě vstřelila branku!
    Odpověď Jihlavy však na sebe nenechala dlouho čekat. Zásluhou JIŘÍHO VALY se hosté opět dostávají do vedení o tři branky. Asistence: Tomáš Střecha, Ondřej Pěška.

46:29
    Jako blesk z čistého nebe přišla první trefa Zlína. Poté, co se žádný z týmů nemohl pořádně usadit v útočném pásmu, se dostal do samostatného úniku PAVEL SEDLÁČEK a se svojí šancí si poradil znamenitě. Asistence: Lubomír Kovařík, Jakub Řezáč

44:39
    Zlín na chvilku zamkl svého soupeře v pásmu, nakonec bez nějakého většího úspěchu.

43:31
    Buly v útočném pásmu Zlína.

42:19
    Krejčík ukryl puk ve své výstroji a přerušuje hru.

41:30
    David Jurík získal v obranném pásmu puk, rychle se dostal přes střední pásmo a tvrdě vystřelil. Jeho střela se nakonec ale nevlezla mezi tři tyče.

40:21
    Zakázané uvolnění domácích.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 47. Sedláček (Kovařík, Řezáč), 55. Zbořil (Popelka, Jurík) - 4. Střecha (Tobola), 26. Vantuch (Jícha), 40. Dundáček (Tobola, Gregar), 48. Vala (Střecha, Pěška)

Berani Zlín: Svoboda (12. Rozum) - Řezáč, Janota, Zbořil, Strojil, Talán, Macharáček, Stuchlík - Kundera, Kovařík, Haloda, Popelka, Jurík, Janeba, Kratochvíl Š., Sedláček, Stránský, Doležálek, Al-Muaqet
    HC Dukla Jihlava: Krejčík - Březka, Dundáček, Tobola P., Jícha M., Polívka, Tobola H., Čermák - Mikeš, Gregar, Lupač, Vantuch, Pěška, Vlček, Vala, Jícha L., Střecha, Přidal

Rozhodčí: Husička - Bryška, Novák