Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Zlín – Jihlava 2:4 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 2:5 (kon.)
Liberec – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:8 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 3:4 (po s.n.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Šest minut před koncem skóruje ADAM PŘIBYL. Asistence: Tomáš Rousek a Eddie Turek.

42:14
    DAVID CIBOCH navyšuje skóre sedmou brankou hostů. Asistence: Kevin Reiniš.

41:54
    Zpět na pětigólový rozdíl zvyšuje EMIL ŠVEC. Asistence: Martin Brabec.

40:01

40:00

39:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    DAVID BŘEZINA zaznamenává první úspěch domácích. Asistence: Adam Chmelař.

36:56
    Necelou minutu po střídání domácích brankářů přidává další gól VÁCLAV PAŠEK. Asistence: Kevin Reiniš a Miroslav Pícha.

36:15
    LUBOŠ ROB svou druhou brankou zvyšuje na 4:0. Bez asistence.

20:01

20:00

19:36
    Ještě jedna branka před přestávkou, prosazuje se LUBOŠ ROB. Asistence: Tomáš Prokop a Emil Švec.

19:15
    V poslední minutě první třetiny zvyšuje ADAM PŘIBYL. Asistence: Karel Plášil a Lukáš Kříž.

13:08
    Skóre utkání otvírá EDDIE TUREK. Asistence: Tomáš Rousek.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Jeschke (Bernart) – Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Chmelař, Vácha, Robertson, Vachutka, Březina, Lenoch, Veselý, Zelinger, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.

HC Mountfield: Gába (Bláha) – Kříž, Štěpán, Janásek, Turek, Švec, Ciboch, Brabec, Přibyl, Plášil, Prokop, Rob, Březina, Reiniš, Pícha, Bílek, Pašek, Škopek, Rousek, Trummer.

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Kis.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Branky a nahrávky: 40. Březina (Chmelař) - 14. Turek (Rousek), 20. Přibyl (Plášil, Kříž), 20. Rob (Prokop, Švec), 37. Rob, 37. Pašek (Reiniš, Pícha), 42. Švec (Brabec), 43. Ciboch (Reiniš), 54. Přibyl (Rousek, Turek)

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (37. Bernart) – Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Chmelař, Vácha, Robertson, Vachutka, Březina, Lenoch, Veselý, Zelinger, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Kříž, Štěpán, Janásek, Turek, Švec, Ciboch, Brabec, Přibyl, Plášil, Prokop, Rob, Březina, Reiniš, Pícha, Bílek, Pašek, Škopek, Rousek, Trummer.

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Kis