Olomouc – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Slavia – Letňany 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Tábor 9:4 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 0:4 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 7:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
9:4 (4:0, 3:2, 2:2)
HC Tábor
Neděle 20.01.2013, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:46
    Hradec je kompletní, sám si zahraje víc než minutovou dvojnásobnou přesilovku. Ondřej Dvořák (TAB) - 2 minuty za napadení.

57:58
    Vojtěch Prchal (TAB) byl před brankovištěm hodně hrubý a vysloužil si menší trest za krosček.

56:20
    Pokračující hradecká aktivita vede k podražení Ondřeje Dvořáka (TAB). Hradec hraje 4 na 3.

55:11
    S tresty se nám roztrhnul pytel, dvě minuty za nedovolení bránění si vysloužil také Martin Hejna (HKR)...

55:01
    Na Matějčka si v rohu počíhali dva protivníci a Filip Hubáček (TAB) je vyloučen za napadení.

53:13
    Netrvala však dlouho. Brzy po vhazování posílá rozhodčí na trestnou také Františka Hnika za hrubost. 4 na 4

53:09
    V rohu pásma dohrál Vojtěch Prchal souboj nepřípustným soubojem, odchází pykat za napadení. Přesilovka pro Hradec.

45:29
    Hradecký tlak přerušuje vyloučení. Martin Hejna (HKR) - 2 minuty za sekání.

41:24
    Jan Raiterman (TAB) čistil prostor rozehrávajícím kolegům tak vehementně, že to bylo oceněno dvěma minutami za nedovolené bránění.

38:22
    Filip Hronek pyká za hákování, po delším čase tak dostávají početní výhodu hosté.

33:09
    Tábor hrál v pěti, což se v oslabení nesmí. Hradečtí tak dostávají 42 sekund dvojnásobné přesilovky.

31:51
    Jeden z domácích bojoval v brankovišti a Michal Novák mu dal co proto. Gólman Tábora si vysloužil menší trest za krosček, další přesilovka pět na tři pro Hradec.

30:53
    Netušil předvedl výborné střídání, ještě měl šanci, leč neuspěl. Následně byl ale faulován Janem Vlkem a Hradec dostává početní výhodu. Faul loktem.

20:46
    Hodně živý Štěpán Matějček si brzy po útočném buly vynutil faul. Ondřej Dvořák si odchází odpočinout za sekání, uvidíme hru čtyři na čtyři.

19:40
    Vítek Martinec míří podruhé v zápase na trestnou lavici, verdikt zní podražení. Přesilová hra pro Tábor.

10:23
    Následné držení Vítka Martince však znamená, že si Tábor také zahraje přesilovku.

06:29
    A je tu rovnou dvojitý trest pro Tábor! Jan Vlk pyká za hákování a střídačka za nesportovní chování. Obrovská šance pro domácí.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 1. Chalupa (Šalda), 8. Zahradník (Hronek, Šalda), 16. Chalupa (Zahradník), 20. Zahradník (Hnik, Chalupa), 22. Šebek (Čech, Hejna), 23. Hnik (Zahradník, Chalupa), 25. Zahradník (Hronek), 43. Šebek (Hejna, Martinec), 60. Zahradník (Chalupa) - 24. Pastyřík (Veřtát), 34. Skalický (Duben, Michal Novák), 47. Vlk (Jelínek), 58. Pastyřík (Veřtát)

Královští lvi Hradec Králové: Červený (31. Petr) – Hronek, Šalda, Hroudný, Brádler, Fanderlik, Čech – Matouš, Šebek, Zahradník "C", Martinec, Hejna, Hnik, Netušil, Matějček, Hidveghy, Chalupa. Trenér: Tomáš Martinec.
    HC Tábor: Roman Novák (20. Michal Novák) – Dvořák, Duben "C", Vápeník, Raiterman, Štěpán, Hubáček, Růžek – Kalaš, Jindra, Pastyřík, Vojtěch Prchal, Jansa, Václav Prchal, Veřtát, Skalický, Vlk, Martin Novák, Jelínek. Trenér: Zdeněk Tupý.

Rozhodčí: T. Veselý – Hidveghy, Votroubek.