Třebíč – Olomouc 0:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    Domácí to ještě zkouší. Adam Červenka poslal přihrávku z poza brány na JAKUBA HULVU, jenž tak dává domácím ještě malou naději. Asistence: Adam Červenka

49:31
    Kostourek sám najížděl na Štůralu, ten ho dobře vychytal svým ramenem!

43:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Lukáš Endál přihrál do mezikruží na MARTINA ONDRÁČKA, který překonal ležícího Štůralu. Hosté jsou tak opět ve vedení o tři branky. Asistence: Lukáš Endál, Roman Vondráček

40:32
    Plášek se už radoval z gólu. Dolejš však nějakým způsobem začaroval v brankovišti a zasatvil i tento pokus!

39:51
    Rufer z ničeho nic vystřelil. Dolejš dal k sobě betony na poslední chvíli.

38:30
    To je tedy rychlé zlepšení. Když to nešlo v přesilovce, tak aspoň teď. KAREL PLÁŠEK dorazil ránu od Michala Hlinky za ležícího Dolejše. Asistence: Michal Hlinka, Marek Haas

35:57
    Sedlák tvrdě pálil, Dolejš chytá další pokus domácích.

35:37
    Šumperk bude hrát 5 na 3! Vyloučen na 2 minuty Lukáš Havel za držení protihráče.

35:12
    Vyloučen Petr Polodna na 2 minuty za hákování.

35:12
    Červenka už se pomalu radoval z trefené branky, jenže kotouč proklouzl jen těsně vedle tyče!

32:44
    Šumperk se sám potápí. Vyloučen Tomáš Brunec na 2 minuty za hákování.

31:44
    Tak to je těžká rána pro domácí. Hosté už vedou 3:0! Nejdřív se obtáčel kolem branky Lukáš Havel, jneže pak se kotouč dostal na PETRA POLODNU, který tak dostává svůj tým do výrazného vedení. Asistence: Lukáš Havel

27:50
    hosté odskakují už na rozdíl dvou branek. Už to vypadalo, že bude střílet Polodna. ten nakonec přihrál na LUKÁŠE HAVLA, který tak přidává svoji druhou branku v zápase. Asistence: Petr Polodna

27:19
    Holík měl místo a čas. Dolejš ale také viděl všechno. Domácí obránce vypálil tvrdě a hostující brankář použil opět krásně svoji lapačku.

25:31
    Vyloučen hostující Petr Štěpánek na 2 minuty za hákování.

25:31
    Holík přihrál před branku na Brunce, který vypálil bez přípravy. Brankář hostů se však vyznamenal i teď.

21:56
    Domácí budou hrát přesilovku. Vyloučen Pavel Musil za hákování.

18:53
    Bylo to otázkou času, kdy se to stane. Hosté využívají svojí přesilovku v závěru třetiny. Jan Pavlík přihrál na modré na LUKÁŠE HAVLA, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Puk se zastavil až v síti domácí branky. Asistence: Jan Pavlík

18:18
    Další vyloučení na domácí straně. Vyloučen Aleš Holík na 2 minuty za sekání. Trestná lavice domácích je poměrně zaplněná.

17:52
    Bude se hrát 5 na 3! Vyloučen Tomáš Sedlák na 2 minuty za zdržování.

17:45
    Hosté jsou zatím velmi nebezpeční ve své přesilovce. Štůrala likviduje jednu šanci za druhou.

16:34
    Na 15 vteřin se bude hrát 4 na 4. Vyloučen domácí Aleš Holík na 2 minuty za podražení.

14:49
    Vyloučen Milan Kostourek na 2 minuty za podražení.

14:49
    Rytnauer měl další gólovku! Štůrala chytá neuvěřitelně.

14:08
    Endál už měl položeného Štůralu! Stačilo jen přehodit pravý beton domácího brankáře. Jenže to se nepovedlo. Domácí měli velké štěstí.

10:26
    Dolejš zlikvidoval nájezd jednoho z domácích hráčů!

08:14
    Šumperk dost tlačí Havlíčkův Brod. U jedné ze dvou akcí byl Aleš Staněk, který z mezikruží přestřelil!

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 39. Plášek (Hlinka, Haas), 55. Hulva (Červenka) - 19. Havel (Pavlík), 28. Havel (Polodna), 32. Polodna (Havel), 44. Ondráček (Endál, Vondráček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík, Novotný - Sedlák A., Sedlák T. - Gewiese, Tesařík - Pastror - Rufer, Staněk, Matuš - Haas, Hlinka, Plášek - Brunec, Hulva, Červenka - Finsterle, Skoumal, Meidl - Cink
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Ostrčil, Soldán - Pavlík, Novotný - Protivný, Jelínek - Blažek - Ondráček, Kostourek, Rytnauer - Musil, Polodna, Havel - Vondráček, Endál, Stehlík - Milfait, Štěpánek, Dvořáček

Rozhodčí: Čech - Klein, Lukš