Celta Vigo – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Levante – Valladolid 2:1 (kon.) | Zaragoza – Espanyol 0:0 (kon.)
La Coruňa – Valencia 2:3 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 26.01.2013, 16:00 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga

Toliko z tohoto zápasu španělské ligy, přeji pěkný večer a u dalších mačů se budu těšit na počtenou. (17:55:51)

Je dobojováno. V prvním poločase otevřel skóre Krohn - Dehli a domácí měli herní převahu, leč druhou část hodně ovlivnilo vyloučení Fernándeze, které potrestal o pár minut později Elustondo. Hosté poté měli ještě několik solidních šancí, jenže branku již nepřidali. Domácí vzhledem k okolnostem mohou být za bod rádi.

90+4
    Už běží poslední vteřiny zápasu.

90+3
    Ještě mohl otočit výsledek Griezmann, leč jeho hlavička byla v tísni a navíc nepřesná. Žádné ohrožení brány se tak nekonalo.

90+2
    Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu a vypadá to, že s bodem bude nakonec víc spokojen domácí celek, jenž hraje prakticky celý poločas v deseti.

90
    Nad rámec druhého poločasu se budou nastavovat čtyři minuty.

90
    V prvním vzájemném zápase vyhrál 2:1 San Sebastian, dnes to vypadá na remizu.

89
    Po rohu je u míče opět Varas.

88
    A Paco Herrera odchází do kabin za protesty. Už se blíží konec základní hrací doby a pro změnu v útoku hráči San Sebastianu.

87
    Dobrá střela Parda, který protáhl Varase, ten u pravé tyče zasahuje včas. Hodně se přitvrdilo a ten závěr je hektický. Domácí trenér nese nelibě nějaké z rozhodnutí sudích a vyfasoval navíc žlutou kartu. Kartonek dostal i na lavičce sedící

86
    Ti i v deseti chtějí tento duel rozhodnout, operují nyní na polovině soupeře. Chybí však přesnost, stejně jako u předešlé standardky.

85
    Bergara těsně před vápnem nabral na vidle Pranjiče a budeme sledovat zajímavý trestný kop pro domácí.

82
    Domácí obránce Lago vyfasoval žlutou kartu.

81
    Odpískán útočný faul Pranjiče, což se divákům pramálo líbí.

80
    Chybičku napravil vzápětí výborným vyběhnutím. Deset minut do konce a žádná útočná podívaná se nekoná.

79
    Carlos Martínez hlavičkoval sice nepřesně, avšak Varas možná trochu zbytečně vyráží míč na roh. Mohl si pro míč dojít a chytit do náruče, ale i to se stane.