Lazio – Chievo 0:1 (kon.) | Juventus – Janov 1:1 (kon.)
Juventus FC
1:1 (0:0)
Janov CFC
Sobota 26.01.2013, 20:45 • Juventus Stadium, Torino • Italská Serie A

A po vypjatém konci tady máme remízu 1:1. Hráči rozhodčímu spílají, nicméně těch nevyužitých šancí, které Juventus nevyužil bylo i tak až moc. První gól utkání padl po gólu Quagliarelly v 54. minutě. Na to odpověděl až střídajivší Borriello, bývalý hráč Juve - v 68. minutě. Po závěrečném tlaku už však gól nepadl. To je ode mě vše. Přeji vám dobrou noc. (22:37:44)

93
    Obránce Janova zahrál rukou, a je nařízen roh...

93
    Žlutá karta pro Vučiniče za řeči.

93
    1 minuta do konce !

93
    Frey chytil hlavičku Bonucciho. Už se asi nic nestane.

91
    Janov stále odkopává, a daří se jim to.

90
    3 minuty nastavení.

90
    Aut pro Juventus.

89
    Poslední minuty jsou tady. Juventus stále v obrovském tlaku ničí Janov, který hraje o 10ti.