Mönchengladbach – Düsseldorf 2:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Augsburg – Schalke 0:0 (kon.)
Fürth – Mohuč 0:3 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Freiburg – Leverkusen 0:0 (kon.)
FC Augsburg
0:0 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 26.01.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg (kap. 30 662) • Německá Bundesliga

Na světě je tak nejmožnější nudný výsledek. Augsburg remizoval doma se Schalke 04 0:0 a oba celky si tak připíší bod, který je zřejmě spravedlivý. Ani jeden z týmů nepředvedl natolik kvalitní výkon, aby si dnes odnesl všechny tři body.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u německého fotbalu napočtenou. (17:23:58)

90+2
    Howedes fauloval a byl za to oceněn žlutou kartou.

90+1
    Poslední minuta jsou už pouze dohrává. Farfán se sice řítil do slibného brejku. Byl však včas zastaven.

90
    Hlavní rozhodčí Dingert nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Poslední dnešní střídání. Odešel Ji, který přepustil své místo Oehrlovi.

89
    I hostující kombinace se nedá považovat za úspěšnou a tak sledujeme hodně nudné poslední minuty.

88
    Hráči v bílých dresech se snaží dohrát utkání v klidu a hlavně dost daleko od své branky. S bodem budou zřejmě Augsburgští více než spokojeni.

86
    Augsburg nepřesně zakombinoval před brankou Hildebranda. Schalke 04 tak může zůstat v klidu.

85
    Domácí drží balon na svých kopačkách. Avšak hodně daleko od branky soupeře.

84
    Schalke střídá dnes naposledy. Odešel Draxler a místo něj přišel Barnetta.

83
    Zajímavá pozice pro Schalke se rodila v pokutovém území. Jeden z hráčů v modrém ale zahrál ruku a balon musel odevzdat.

81
    I domácí využili možnost druhého střídání. Ze hřiště se pakuje Werner, který přepustí své místo Hahnovi.

80
    Posledních deset minut, které by měly rozhodnout o osudu dnešního utkání. Zatím mají oba týmy ke třem bodům stejně daleko.

79
    Dnešní utkání sleduje 28 553 diváků.

78
    Hosté střídají podruhé. Odpracováno má dnes útočník Marica. Jeho místo převezme čerstvý Hoger.

76
    Hráči v modrých dresech teď nepřesně zakombinovali a o balon přišli. Ten se dostal až k Manningerovi, který se chystá rozehrávat.

75
    Ji vysunul do nadějné pozice Wernera. Ten se opřel do balonu a z levé strany jej poslal hodně vysoko nad branku hostů.

73
    Domácí středopolař Baier fauloval protihráče zezadu a od rozhodčí vidí žlutou kartu.