Mönchengladbach – Düsseldorf 2:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Augsburg – Schalke 0:0 (kon.)
Fürth – Mohuč 0:3 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Freiburg – Leverkusen 0:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:1 (2:0)
Fortuna Düsseldorf
Sobota 26.01.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (17:24:46)

Borussia však náskok dokázala uhájit a nebýt skvělé práce Martina Latky v obraně Fortuny Düsseldorf, mohl být náskok o nějakou tu branku vyšší.

Hosté začali hrát až ve druhém poločase, kdy v jeho úvodu díky brance Schahina, který proměnil nabízený pokutový kop, snížili náskok domácích a snažili se až do posledních vteřin o vstřelení vyrovnávající branky.

Dnešní utkání je u konce. Borussia Mönchengladbach vybojovala důležité tři body a nutno dodat, že díky povedené první pětačtyřiceti minutovce si tyto body zaslouží.

90+2
    Domácí takticky sřídají, ze hřiště odchází Cigerci, přichází Rupp.

90+2
    Hosté budou vhazovat na polovině domácích, ale ofsajd kazí jejich útočnou snahu.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, Mlapa se k zakončení nedostal, Giefer vykopává.

89
    Domácí vybojovali další rohový kop.

89
    Je tu avizované střídání v sestavě Borussie, odchází Patrick Herrmann, střelec druhého domácího gólu, kterého nahradí na poslední desítky vteřin Peniel Kokou Mlapa.

88
    Domácí tým připravuje další střídání.

87
    Nepřesná přihrávka Hankeho na střed pokutového území.

86
    U míče domácí, kteří se snaží nepanikařit a držet míč na svých kopačkách.

85
    Hosté podruhé střídají, odchází kapitán Bodzek, místo něho přichází Ilsö.

84
    Další nákop do pokutového území, ani tento míč nedoputoval k Schahinovi.

83
    Nepřesný pas na nabíhajícího Schahina.

82
    Arango přihrává uvnitř pokutového území hostů zpět na Hankeho, ten střílí z voleje a fantastický reflexivní zákrok padajícího Gifere zabránil gólu!