Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)

58:41
    Domácí Mrázek, trefuje odkrytou branku, ale rozhodčí gól neuznává kvůli ofsajdu.

58:02
    Hosté hrají power play.

57:54
    Oddechový čas pro hosty.

57:54
    Klatovy právě vstřelily branku!
    ONDŘEJ STEINER se dostal do samostatného úniku a beckhendovou kličkou nedal Kaššákovi šanci.

Bez asistence

56:27
    Na dvě minuty za hákování si jde sednout Mrázek.
    Na dvě minuty za hrubost si jde sednout Pour.

56:07
    Zakázané uvolnění domácích.

55:58
    Miklovičovu střelu Příhoda likviduje.

54:08
    Vzájemné vyloučení na straně hostů Dostál na dvě minuty za hrubost na straně domácích Maxa na dvě minuty za hrubost.

53:50
    Bernad hledá volného hráče na modré čáře.

52:59
    Bernad bojuje o puk v levém rohu obranné poloviny.

52:23
    Na dvě minuty za sekání si jde sednout Polanský.

46:19
    Vzájemné vyloučení na straně hostů Kalinovič dvě minuty za hrubost na straně domácích Blumentrit ne dvě minuty za hrubost.

44:12
    Střelu Zemana Kaššák likviduje.

40:01

40:00

37:23
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KOLÁŘ. Asistence: Heindl.

36:45
    Vyloučen hráč domácích Martinec, menší trest za sekání.

36:09
    Autorem branky je STEINER.

Jiří Mužík

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 19. Pour (Topinka), 25. Topinka (Pour), 33. Bernad (Martinec), 37. Steiner, 58. Steiner - 17. Diviš (Polanský), 18. Polanský (Kalinovič, Řepík), 38. Kolář (Heindl)

HC Klatovy: Příhoda (Rückl) - Mrázek, Zeman, Herr, Martinec, Hucl, Blumentrit, Pour - Pouska, Bernad, Maxa - Steiner, Baxa, Pitel - Němec, Topinka, Pavlis - Vizinger, Čuban, Vondryska

Trenér: Radek Mužík

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) - Mašek, Loučka, Žižka, Revay, Kolář, Dostál, Hartman, Miklovič, Salač, Hofmeister, Řepík, Kalinovič, Polanský, Mála, Ptáčník, Škorík, Diviš, Heindl, Svoboda

Trenér: Michal Jager

Rozhodčí: Hornáček - Šmíd, Vavruška