Mladá Boleslav – Vsetín 2:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – Vítkovice 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Zlín 0:2 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)
Slavia – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Písek – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Přerov 7:2 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 5:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 1:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 26.01.2013, 12:00 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu

Domácí si tedy až v šestém zápase nadstavbové části dokázali připsat první tříbodové vítězství. Překvapivě dokázali porazit pátý celek tabulky z Vítkovic.
    Děkuji za pozornost a hezký zbytek soboty. (14:30:49)

60:00

57:54
    Mountfield právě vstřelil branku!
    A zdá se být o osudu utkání rozhodnuto. Do prázdné branky se trefil českobudějovický DAVID RUDA.

57:43
    Hosté to zkouší bez brankáře!

57:13
    Neproměněno.

57:13
    Je nařízeno trestné střílení po faulu Marka Charváta (VIT)!

56:57
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosty na rozdíl jedné branky přibližuje ALEŠ ŠKUTCHAN.

40:01

Před třetí třetinou je rozdíl mezi oběma celky stále těsný. Kontaktní gól Vítkovic, který přišel v závěru třetiny, zmrazil svou brankou Krátoška a opět stanovil rozdíl na dvě branky. Další třetina začne přibližně ve 13:33.

Lukáš Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Ruda (Pašek, Piegl), 16. Krátoška (Suchánek, Matoušek), 40. Krátoška (Žáček), 58. Ruda - 38. Ollender (Sysala), 57. Škutchan

Banes Motor České Budějovice: Sova (Němec) - Malovec, Kadlec, Matoušek, Piegl, Klimecký, Žáček - Prokeš, Ruda, Smejkal, Michálek, Krátoška, Suchánek, Šafář, Koupal, Vácha, Pašek
    HC Vítkovice Ridera: Šrámek (Mizera) - Puzič, Ballner, Hartmann, Charvát, Churý, Jáchym, Stránský, Sysala, Kafka, Šendera, Škutchan, Fajkus, Ollender, Gelnar, Klapetek, Stanke, Volný, Pop, Rudl, Česlík

Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Polonyi