Chabarovsk – Riga 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Doněck 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)
Ufa – Barys 4:6 (kon.) | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:2 (po s.n.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 0:3 (kon.) | Lev – Minsk 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
Barys Nur-Sultan
Sobota 26.01.2013, 12:00 • Ufa-Arena, Ufa • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (14:26:25)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely na branku: 33:23
    Trestné minuty: 6:10
    Vyhraná vhazování: 34:30
    Přesilové hry: 0/5-1/3

Branky a nahrávky: 10. Chlystov (Růžička), 11. Mirnov (Kolcov, Saprykin), 37. Pihlström (Zinovjev), 54. Slepyšev (Zinovjev, Proškin) - 7. Bochenski (Ruděnko, Hutchinson), 15. Bochenski (Dawes, Novopašin), 36. Starčenko (Ruděnko), 39. Gavrilin (Trosčinskij), 43. Boyd (Bochenski), 60. Savčenko. Rozhodčí: Bělov, Odins - Sadovnikov, Sazonov. Diváci: 7950.

Statistiky ve třetí třetině:

Střely na branku: 9:4 (celkem 33:23)
    Trestné minuty: 0:2 (celkem 6:10)
    Vyhraná vhazování: 11:10 (celkem 34:30)
    Přesilové hry: 0/1-0/0 (celkem 0/5-1/3)

Dnes jsme v Ufa-Areně mohli vidět celkem 10 branek, více jich vstřelili hosté z Astany a tak si zapisují důležité tři body do tabulky, kterými se vyrovnávají právě svému dnešnímu soupeři. Suverénně nejlepším hráčem utkání byl Konstantin Ruděnko, který zaznamenal dvě asistence. Tři body zaznamenal Brandon Bochenski (2+1). Za domácí byl nejaktivnější s dvěma asistencemi Sergej Zinovjev.

60:00

59:45
    Astana právě vstřelila branku!
    Hosté vybojovali kotouč ve středním pásmu, odkud rychle poslal puk do prázdné branky obránce ROMAN SAVČENKO! Bez asistence.

59:30
    Domácí už hrají v šesti, puk ale mají ve středním pásmu.

59:05
    Domácí kouč si bere oddechový čas.

59:05
    Už probíhá poslední minuta třetí třetiny a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:40
    Ruděnko s Krasnoslobodcovem drží puk v útočné třetině a šetří tak důležitý čas.

58:14
    Zakázané uvolnění Astany, domácí trenér si ještě nebere oddechový čas.

57:35
    Ofsajd domácích.

56:20
    Svitov se prohnal do útočné třetiny, kde hráči Ufy už kombinují.

55:35
    Tarkki drží kotouč v lapačce po Ruděnkově střele.

55:10
    Růžička bojuje proti přesile v rohu kluziště, hosté nakonec získali kotouč.

54:30
    Domácí hráči opět usazeni v útočné třetině.

53:55
    Gavrilin v poslední chvíli zablokoval Zubareva, který by pálil do odkryté branky!

53:18
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí se konečně dokázali prosadit. Znivojev nezištnou přihrávkou našel přesně hokejku ANTONA SLEPYŠEVA, který už měl lehkou úlohu. Asistence: Sergej Zinovjev a Vitalij Proškin.