Mladá Boleslav – Vsetín 2:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – Vítkovice 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Zlín 0:2 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)
Slavia – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Písek – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Přerov 7:2 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 5:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 1:3 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!

6 sekund před koncem domácí potvrzují své vítězství. Branku vstřelil TOMÁŠ KUČERA!
    Asistence: Jaroslav Šimeček

59:38

59:01
    Domácí kontrolují svou výhru, jsou stále u puku.

57:38
    Vyloučen hostující Slavík na dvě minuty za hru vysokou holí.

56:47
    Němec se vyklonil přes Šestáka a vystřelil, Klečka ale jeho střelu zastavil.

56:08

55:42
    Přerov je jen málo v útočném pásmu, domácí mají převahu i v jejich vlastním oslabení.

54:08
    Vyloučen Pospíšil (LIM) na dvě minuty za hru vysokou holí!

53:57
    Pospíšil s Řezníčkem před brankou neuspěšní!

51:27
    Pískána přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

50:49
    Baránkova přihrávka byla na Ujfalušiho moc prudká, kotouč letí za Grigárka.

50:19

49:29
    Šefl s Rybkou jsou na ledě, domácí hrají ve čtyřech.

49:02
    Karolovu střelu má v lapačce Klečka!

48:35
    Dudova střela od modré letěla mimo tři tyče!

48:19
    Vyloučen domácí Baránek na dvě minuty za hrubost. Hosté si zahrají přes minutu přesilovku 4 na 3.

47:38
    Kučera neúspěšný!

47:38
    Nařízeno trestné střílení za podražení Maršálka!

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 7. Poljanský (Pospíšil), 20. Weitz (Štěpka), 25. Weitz (Stříbrný), 25. Poljanský (Ujfaluši, Pospíšil), 39. Weitz (Štěpka, Šefl), 42. Baránek, 60. Kučera (Šimeček) - 1. Karola (Siegel), 37. Karola (Gremlica)

HC Litvínov: Klečka - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Štěpka, Jonák, Šesták "A", Vostárek, Weitz "A", Šefl, Pospíšil, Šimeček, Poljanský, Kučera, Ujfaluši, Baránek "C", Stříbrný.
    HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Slavík "A", Pecha, Siegel, Müller, Václavíček, Karola "C", Maršálek "A", Novák, Hurta, Rybka, Duda, Metelka, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.

Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Koskuba