New Jersey – Washington 3:2 (po pr.) | Boston – NY Islanders 4:2 (kon.) | Buffalo – Carolina 1:3 (kon.)
Tampa – Ottawa 6:4 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:3 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Anaheim – Vancouver 0:5 (kon.) | San Jose – Colorado 4:0 (kon.)
Anaheim Ducks
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Vancouver Canucks
Sobota 26.01.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim, CA • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný víkend a u dalších online přenosů ze zámořské NHL vám přeji na počtenou! (06:56:44)

Zblokované střely: 10:10

Branky a nahrávky: 10. D. Sedin (H. Sedin, Edler), 19. Raymond (Burrows, Hamhuis), 37. Volpatti, 42. Kassian (D. Sedin, H. Sedin), 56. Raymond (Schroeder). Rozhodčí: Kozari, Jackson - Nelson, Rody.

Hvězdy dnešního utkání:

1. Daniel SEDIN (VAN) - 1+1
    2. Cory SCHNEIDER (VAN) - 30 zásahů, čisté konto
    3. Saku KOIVU (ANA) - 0+0

Dnešní zápas měl zcela jasného vítěze už od první třetiny, ve které se Canucks ujali vedení 2:0.V přesilovkách se trefili Daniel Sedin a Mason Raymond. Třetí branku mohl ve druhé třetině přidat z trestného střílení Alex Burrows, to však neproměnil. I tak se ve druhé části hosté radovali z třetí branky, když se trefil Aaron Volpatti. Poslední třetina už byla spíše dohrávající periodou, domácí hráči byli značně frustrováni včetně hvězd Perryho s Getzlafem, hosté přidali ještě dvě branky zásluhou Zacka Kassiana a Masona Raymonda. Cory Schneider si připsal první čisté konto v této sezóně.

60:00

59:24
    Icing hostů.

59:10
    Schroeder v dobré pozici netrefil branku.

58:52

58:40
    Hiller si připisuje další zásahy proti střele Raymonda a dorážce Lapierra.

57:35
    Opět zákrok domácí brankáře proti střele Ebbetta, domácí už jsou ve čtyřech.

57:20
    Další úžasný zákrok Hillera proti střele Taneva.

57:05
    Hiller drží puk po střele Ballarda.

56:51
    Hosté si zahrají opět 5 na 3, za sekání je vyloučen Beauchemin.

55:02
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Jak se říká, nedáš-dostaneš. Hosté ujeli do brejku dva na jednoho a MASON RAYMOND našel přesně mezeru pod ramenem. Asistence: Jordan Schroeder.