Mladá Boleslav – Vsetín 2:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – Vítkovice 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Zlín 0:2 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)
Slavia – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Písek – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Přerov 7:2 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 5:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 1:3 (kon.)
HC Slavia Praha
6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 26.01.2013, 12:30Extraliga staršího dorostu

Slavia si s Hradcem rozdělila převahu v zápasu poměrem 2:1, přičemž první a poslední třetinu jasně vládli domácí, kdežto v té prostřední se museli vypořádat s vážným rizikem v podobě vyrovnání hostů, od něhož nebyli daleko.

V klíčových momentech je však sešívané podržel brankář Frodl. Slavia si tak připisuje tři body za vítězství se suverénní převahou ve skóre.

Na napsanou u dalšího onlajnu. (14:39:19)

60:00

59:37
    Slavia právě vstřelila branku!

Domestikace Královských lvů dokonána! Šestou brankou Slavie střílí ADAM KELLERSTEIN a navyšuje už tak dost hrozivě vypadající skóre. Asistence: Vojtěch Žemlička, Luboš Adam.

57:58

53:08

57:45
    Hostům se vydařil začátek početní převaha, nyní však už Slavia úspěšně kontruje a dramatické situace nepřipouští.

55:58
    Hosté dostávají příležitost ke vstřelení branky. Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Drahorád (SLA).

55:47
    Vhazování na modré u slávistického pásma.

52:15
    Jeden z hostujících útočníků ujel do brejku, ale svou bekhendovou kličkou na brankáře Červeného nevyzrál!

52:04
    Slavia je nastěhovaná před Červeným a několikrát výrazně zahrozila.

51:08
    Domácí budou hrát přesilovku. Potřetí jde dnes na trestnou Matějček (HKR). Za sekání. Čert už si na něj musí brousit zuby.

48:58

Slavia pokračuje v reparátu za druhou třetinu! Další tlak korunuje už pátou slávistickou brankou MARTIN PATZELT. Kouzlo brankáře Červeného se rozplývá. Asistence: Tomáš Andres, Martin Suda.

48:20
    Následuje vhazování před Červeným.

47:30
    Hradečtí se vrhali do útoku, ale jen se projeli po mantinelech a puk už míří opět k nim.

44:52

Tak přece jen! Zatímco před momentem se mylně zdálo, že sešívaní už branky dosáhli, regulerní gól padl až chvíli poté. Svou druhou branku v utkání si připisuje PATRIK ČERVENÝ. Asistence: Michal Fortelka.

43:15
    Hra se přesunuje před Červeného.

41:26
    Zdá se, že Lvi nenaváží na svůj tlak ze druhé třetiny. Slavia je po vstřelení "šatnáře" stále nakopnutá.

40:16
    Po zakázaném uvolnění domácích vhazování před Frodlem.

David Mičke

Branky a nahrávky: 10. Červený (Saňa, Havelka), 13. Fortelka (Kottek), 40. Andres (Suda, Bureš), 45. Červený (Fortelka), 49. Patzelt (Andres, Suda), 60. Kellerstein (Žemlička, Adam) - 25. Pilař (Jebavý)

HC Slavia Praha: Frodl - Červený, Hyršl, Weinhold, Kottek, Saňa, Josefus, Havelka, Adam, Vyskočil, Patzelt, Kellerstein, Drahorád, Žemlička, Tejral, Bureš, Zajíc, Suda, Andres, Furch
    Královští lvi Hradec Králové: Červený – Čech, Musil, Matouš, Souček, Malinský, Drašnar, Šeda, Bezděk, Gančarčík, Matějček, Wolf, Voříšek, Voženílek, Šeps, Havránek, Jebavý, Červený, Pilař, Klemenc

Rozhodčí: Würtherle - Matúška, Knápek.