Malaga – Zaragoza 1:1 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
Real Betis
Neděle 03.02.2013, 21:00Španělská LaLiga

Je tu konec utkání, které rozhodl jediným gólem střídající Diego Costa. Právě brazilský bouřlivák vedle vstřelené branky rozdmýchal velké emoce ve druhém poločase. Od nějaké 65. minuty se prakticky nehrálo a chvilkami se hrací plocha proměnila v bojové pole. Domácí ale udrželi nervy na uzdě, nenechali se vyprovokovat a po zásluze vyhráli 1:0. (22:50:08)

90+3
    Hraje se poslední minuta tříminutového nastavení.

90+2
    Opakované televizní záběry nyní ukázali nechutné nesportovní gesto Antonia Amayi, který z bezprostřední blízkosti plivl do obličeje Diego Costovi!

90+1
    Žlutou kartu za zdržování dostal Cisma.

90
    Ve vápně Antonio Amaya poslal k zemi tvrdě Diaga Costu, opět se ale penalta nepíská.

89
    Na pravé straně byl skoro až u rohového praporku faulovaný Raúl García a je z toho další standardka pro domácí.

88
    Jenže nyní fauloval Perquis a míč budou mít opět domácí.

87
    U balonu jsou hosté, zatím ale jen v okolí půlící čáry.

86
    Míč na hlavu Garcíi mířil do pokutového území, domácí fotbalista ale zakončit nedokázal.

85
    Diego Costa se už už dostával do šance, v rozhodující chvíli ale na rohu velkého vápna podklouzl.

84
    Domácí zatím celkem v pohodě drží jednobrankové vedení. Hostům se již krátí čas.

83
    Po faulu na Godína budou u míče nadále domácí fotbalisté.

81
    O další střídání se postarali hosté. Odešel Joel Campbell a nastupuje Molins.

80
    Domácí tým střídá. Odešel Falcao a nastupuje Raul García.

78
    Následně za jeden z předchozích faulů dostal žlutou kartu Nacho.

78
    Ke střele se dostal Rodriguez, jenže jeho pokus byl hodně nepovedený.

77
    Hosté mají sice více balon ve své moci, na dostřel domácí brány se ale nedostávají.

75
    Zápas ale rychle spěje ke svému konci. Obě mužstva chtějí hrát aktivně, ale nedaří se jim.