Chievo – Juventus 1:2 (kon.) | Pescara – Bologna 2:3 (kon.) | Siena – Inter 3:1 (kon.)
Janov – Lazio 3:2 (kon.) | Fiorentina – Parma 2:0 (kon.) | Palermo – Atalanta BC 1:2 (kon.)
AC Milán – Udinese 2:1 (kon.)
AC Siena
3:1 (2:1)
Inter Milán
Neděle 03.02.2013, 15:00 • Artemio Franchi, Siena • Italská Serie A

A je tady poslední hvízd do píšťalky. Končí nám dnešní duel, v němž vítězí překvapivě tým z Toskánska. A to díky gólům Emeghary, Sestu a Rosiny(z penalty). Za Internazionale Milano dával Cassano v době 22. minuty na 1:1. V druhém poločasě hrál Inter o 10ti, což velmi napomohlo domácím, kteří si po dnešku berou 3 body. To je vše. Děkujeme za pozornost! (16:53:08)

90
    4 minuty přídány hlavním sudím Doverim...

88
    Domácí se ubránili.

87
    Standartní situace pro Inter z 20 metrů, zleva.

87
    Belmonte ze Sieny obdržel žlutou kartu za faul na Nagatoma.

86
    Siena nyní byla chvilku na půlce Interu.

85
    Kuzmanoviče střídá Gargano. Všechna střídání vyčerpána.

85
    Guarin za faul z frustrace na Rubina vidí žlutou kartu.

84
    Inter na půlce SIeny.

82
    Odchází střelec úvodního gólu Emeghara, nrahrazuje jej stálice Erjon Bogdani.

81
    Nagatomův centr lapil Pegolo.

80
    Posledních 10 minut + nastavení, Siena si hlídá výsledek. Inter už neví jak by dal gól, ale ve fotbale člověk nikdy neví. Určitě bude zajímavé sledovat, co se ještě vyvrbí.