Columbus – Los Angeles 2:4 (kon.) | Washington – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Calgary 1:4 (kon.)
Philadelphia – Tampa 2:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:6 (kon.)
San Jose – Chicago 3:5 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Florida Panthers
Středa 06.02.2013, 02:00NHL

Vyrovnaný zápas došel až do prodloužení, kde rozhodl svou přesilovkovou trefou Bryan Little. Remíza je zasloužená, šťastnější byli nakonec domácí. (04:33:50)

64:44
    Winnipeg právě vstřelil branku!

Domácí tým rozhoduje v přesilovce v prodloužení! Trefuje se BRYAN LITTLE! Asistence: Zach Redmond, Ron Hainsey.

62:50
    Kuba vyloučen za podražení.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, od toho je tu prodloužení...

60:00

54:59
    Weiss vyloučen za podražení.

49:08
    Za hákování vyloučen Slater.

40:01

Domácí postupně dokázali srovnat na 2:2. Ve druhé části se trefili Wheeler s Laddem, domácí opory tak srovnaly skóre na průběžných 2:2...

40:00

32:21

Domácí srovnávají! ANDREW LADD překonává Clemensena a srovnává stav! Asistence: Brad Stuart, Zach Redmond.

23:52
    Florida právě vstřelila branku!

Hosté ale rychle odpovídají, trefil se český forvard TOMÁŠ FLEISCHMANN! Asistence: Brian Campbell.

22:28

Domácí s úvodem druhé třetiny srovnávají skóre. Prosadil se BLAKE WHEELER! Asistence: Tobias Enstrom.

20:01

Hosté vedou díky brance Huberdeaua z konce úvodní části 1:0. Vyrovnané utkání pokračuje cca v 2:55.

20:00

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 23. Wheeler (Enstrom), 33. Ladd (Stuart, Redmond), 65. Little (Redmond, Hainsey) - 19. Huberdeau, 24. Fleischmann (Campbell)

Winnipeg Jets: Pavelec - Hainsey, Enstrom, Redmond, Stuart, Postma, Clitsome - Wheeler, Jokinen, Kane - Little, Burmistrov, Ladd - Wellwood, Antropov, Ponikarovsky - Thornburn, Slater, Wright.
    Florida Panthers: Clemensen - Kuba, Campbell, Weaver, Kulikov, Ellerby, Strachan - Versteeg, Weiss, Fleischmann - Mueller, Shore, Huberdeau - Kovalev, Goc, Kopecký - Parros, Smithson, Matthias.