Columbus – Los Angeles 2:4 (kon.) | Washington – Toronto 2:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Calgary 1:4 (kon.)
Philadelphia – Tampa 2:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:6 (kon.)
San Jose – Chicago 3:5 (kon.)
San Jose Sharks
3:5 (3:3, 0:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Středa 06.02.2013, 04:30 • HP Pavilion, San Jose, CA • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (20:13:28)

Zblokované střely: 11:11

Branky a nahrávky: 3. Pavelski (Vlasic, Thornton), 6. Wingels (Handzuš, Sheppard), 11. Handzuš (Wingels, Boyle) - 11. Saad (Seabrook, Toews), 11. Shaw (Bickell, Stalberg), 12. Kruger, 32. Kane (Toews), 59. Kane (Kruger, Seabrook). Rozhodčí: Charron, Kowal - McElman, Murray. Diváci: 17562.

Zblokované střely: 2:1 (celkem 11:11)

Dnešní utkání dvou nejlepších celků letošního ročníku NHL se neslo ve velmi vyrovnaném duchu. První třetina nabídla hned šest branek, po třech na každé straně, vlastně už ve 12. minutě byl stav utkání 3:3! V druhé třetině se trhli do úniku hosté, kteří své vítězství potvrdili gólem do prázdné branky. Dvakrát se za hosty prosadil Patrick Kane, kapitán Toews vítězství podpořil dvěma asistencemi. Za domácí byli nejvíce vidět Michal Handzuš a Tommy Wingels. Zápas okořenila bitka mezi Keithem a Desjardinsem ze druhé třetiny.

60:00

59:35
    Sharks se ještě snaží, v dnešním zápase ale vyjdou na prázdno.

58:48
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči se ale nedokázali udržet v útočné třetině, Kruger vyslal PATRICKA KANEA, pro kterého už nebyl žádný problém skórovat do prázdné branky! Asistence: Marcus Kruger a Brent Seabrook.

58:30
    Na ledě za Sharks největší útočná esa, Niemi je už na střídačce, domácí hrají v šesti!

57:50
    Seabrook takticky nahodil na Niemiho a vybojoval tak vhazování v útočném pásmu.

57:15
    Žralokům se nedaří rozehrávka a čas jim rychle utíká.

56:41
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:15
    Hraje se převážně ve středním pásmu, nyní je tu icing Chicaga.

55:10
    Hra čtyři na čtyři by měla více vyhovovat domácím, kteří potřebují vyrovnat. Zatím tomu tak ale není.

54:41
    Marc-Edouard Vlasic a Patrick Sharp míří na trestnou lavici, oba za sekání.

54:05
    Marleau s Pavelskim dotírali na Crawforda, ten všechno ustál.

53:40
    Niemi je nyní pod palbou střel, další Toewsova rána mu vypadla z lapačky, naštěstí pro něj byli v blízkosti pouze jeho spoluhráči.