Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Valencia – Mallorca 2:0 (kon.) | Valladolid – Atlético 0:3 (kon.)
Espanyol – Real Betis 1:0 (kon.) | Real Madrid – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:0 (1:0)
Real Betis
Neděle 17.02.2013, 21:00 • Estadi Cornellà-El Prat • Španělská LaLiga

Držení míče: Espanyol Barcelona 47% - 53% Real Betis. (22:51:19)

Střely na bránu: Espanyol Barcelona 2 - 2 Real Betis.

Střely celkem: Espanyol Barcelona 6 - 5 Real Betis.

Rozhodčí Gil ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Espanyol Barcelona porazil svého soupeře Real Betis 1:0. O jedinou branku utkání se postaral už v sedmé minutě Garcia. Hra byla velmi vyrovnaná a vyhrál tým, který měl více štěstí. Betis měl ve druhém poločase pár pěkných akcí, ale k ohrožení branky se nedostal. Tříbodový zisk si připisuje Espanyol a Betis odjíždí s prázdnou. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.

90+3
    Domácí fotbalisté nikam nespěchají a utkání se pouze dohrává.

90
    Hlavní rozhodčí přidal tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Garcia, přichází Samuele Longo.

89
    Žlutou kartu vyfasoval Nacho Perez.

88
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Joan Verdu, přichází Cristian Gomez.

87
    Na druhé straně se v šanci ocitl Verdu, ale jeho střelecký pokus branku minul asi o metr.

86
    K balonu se dostal Chica, ale vystřelil nepřesně.

85
    V obrovské šanci se ocitli hosté a mohli vyrovnat na 1:1. Nicméně vybojovali pouze rohový kop.

85
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Paulao, přichází Damien Perquis.

84
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dorlan Pabon, přichází Angel Lopez.

82
    Útočnou akci Betisu zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Campbel.

82
    Teď už mohou hosté zůstat klidní, protože nebezpečí Espanyolu skončilo. Odkop od brány provede Adrian.