Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Valencia – Mallorca 2:0 (kon.) | Valladolid – Atlético 0:3 (kon.)
Espanyol – Real Betis 1:0 (kon.) | Real Madrid – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:1)
Levante UD
Neděle 17.02.2013, 12:00 • Anoeta, San Sebastián • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase se oba celky do sebe pořádně zakously a po vyloučení hostujícího Karabelase se hrálo především pouze na jednu branku. Ovšem Levante remízový stav udrželo. Stav utkání 1:1.

90+3
    V následném centru do vápna Levante chycen v postavení mimo hru De la Bella.

90+3
    Hostující Pape Diop dostává žlutou kartu za faul proti Ifranovi.

90+2
    Valdo zůstává chvíli na trávníku kvůli křečem, hlavní rozhodčí ho vybízí, aby vstával.

90+1
    Vela prohrál souboj ve vápně a Navas bude vykopávat od vlastní branky.

90+1
    Která se zřejmě dohraje na polovině Levante UD.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu.

90
    Až Pardo dostává míč na pravé křídlo, odkud centruje před branku, kde je pouze pokrytý Vela.

89
    Hostům se i nadále daří kazit rozehrávku soupeře a nepouštět jej do blízkosti vlastní šestnáctky.

88
    Kterým ovšem pouze sbíralo cenný čas.

87
    Levante vybojovali po ostrém souboji na levé straně rohový kop.

86
    A po něm také vidí žlutou kartu hostující Valdo. Hostům se daří kouskovat hru.

86
    Po menší výměně názorů dostává žlutou kartu domácí Ruben Pardo.

84
    A opět hostující Diop se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, které však chyběla přesnost. Hráči ze San Sebastianu se nemohou dostat do potřebného tlaku.

82
    Ten se hráčům Realu Sociedad vůbec nevydařil a Garcia se dostal po rychlém protiútoku svého týmu do střelecké možnosti. Bravo však vykryl úhel střely.

81
    Domácí vybojovali další rohový kop.

81
    Výborný zákrok si připisuje hostující Navas po ráně ze střední vzdálenosti v podání domácího Griezmanna.

80
    Levante se stále pouze brání. Závěrečné minuty se odehrají většinou na půdě hostů.