Lokeren – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Genk – Kortrijk 2:0 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (1:1)
Club Bruggy KV
Neděle 17.02.2013, 14:30 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Je za námi tento souboj, ve které se urodila remíza 1:1. Tento stav byl vytvořen již v prvním poločase, v tom druhém se to už tolik zajímavého nedělo, přesto na každé straně po jedné šanci bylo. Jenže výborně zachytali brankáři a tak se body budou dělit. Díky za pozornost a příště u fotbalu na počtenou. (16:33:33)

90+2
    Už to vypadá, že se stav měnit nebude. Konec se blíží.

90
    Nastavují se tři minuty.

88
    Podruhé střídají i hosté. Adu nahradil Rafaelova.

86
    Poslední minuty patří domácím, kteří se nadechují k poslednímu možnému tlaku.

85
    Střelu z dálky vyslal střídající Trompet, který nahradil Dutru.

82
    Velká šance a v ní domácí Marič, ale brankáři chytají dnes výborně. Zatím to vypadá, že se utkání dohraje za nerozhodného stavu.

79
    Balufo přichází, De Pauw má dohráno.

77
    Na druhé straně to zkoušel Dutra, ale neuspěl.

75
    Hosté jsou stále nebezpeční, ale do šancí se nemohou dostat. Je to všechno na náhodu.

73
    Hosté teď dvakrát ohrozili domácí bránu, ale Vázquez neprostřelil zeď a poté mu nesedla ani rána, míč vysoko nad.

71
    Stále čekáme na nějakou pohlednou akci, ve druhém poločase si střelci dávají pauzu.

69
    Mouataz předvedl nebezpečný skluz a je za to trestán karetním napomenutím.

66
    Je zde první střídání v týmu hostů. Odešel Guojohnsen a nastupuje Tričkovski.

65
    Tvrdá střela z dálky v podání Persoonse nemohla brankáře Kujoviče překvapit. Míč šel hodně vedle.

64
    Další závar před domácí bránou musel likvidovat domácí Lazič, před kterým se teď poměrně často odehrává všechno podstatné.

62
    Na druhé straně musel dávat velký pozor Kujovič, proti nepříjemnému centru Miloše Mariče. Míč vytěsnil na rohový kop.

61
    Lazič musel zasahovat před dotírajícím Guojohnsenem, brankář byl však tímto hráčem faulován, bude kopat od jeho brány.