Ottawa – Boston 2:3 (1:2 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 3:1 (kon.)
Úterý 12.03.2013, 03:00 • Staples Center • NHL

1. Jake Muzzin (0 + 2)
    2. Jarret Stoll (1 + 0)
    2. Jay Bouwmeester (Čas na ledě: 23:21)

Střely na branku ve třetí třetině: 7 - 9

V poslední třetině Calgary hodně zabralo a dokázalo zásluhou Backlunda zdramatizovat závěr zápasu. Nakonec však všechny body zůstavají v Los Angeles a Calgary z tohoto dvouzápasu s Kings odjíždí bez bodu ze skóre 3:9.

60:00

59:34
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Co se nepovedlo Kopitarovi, to se povedlo o pár vteřin DUSTINU BROWNOVI, který definitivně rozhoduje o dnešním vítězi. Bez asistence.

59:25
    Kopitar netrefuje prázdnou branku.

58:59
    Powerplay pro Flames.

58:39
    Carter nahodil kotouč ze středního pásma a ten překvapivě nadělal problémy MacDonaldovi. Nakonec je z toho buly po jeho levici.

58:18
    Další útok Calgary končí kvůli přihrávce rukou a hra je vykázaná do středního pásma.

57:15
    Puk teď poskakoval v domácím brankovišti. Jako první se k němu dostali obránci a poslali jej pryč od své branky.

57:00
    Icing domácích posílá hru před Quicka.

55:55
    Penner jel sám na branku Calgary. V posledním momentě byl možná zahákován a tak nedokázal zakončit. Sudí posoudil zákrok jako čistý.

54:38
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Ještě to bude zajímavé. MIKAEL BACKLUND projel s pukem kolem Martineze a poslal kotouč mezi betony Quicka do branky. Asistence: Alex Tanguay

53:41
    Muzzin střílel od modré mezi betony MacDonalda. Ten byl připraven.

52:53
    Po nedorozumění Cartera s Richardsem se píská zakázané uvolnění.

52:18
    Hostující trenér do třetí třetiny promíchal útočné formace. Iginla teď hraje s Backlundem a Tanguayem.

51:50
    Backlund střílel po přihrávce od Iginly. Quick bez problémů vyráží.

51:04
    Williams nedokázal pro domácí udržet útočné pásmo.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 6. Brown (Voynov, Muzzin), 10. Stoll (Muzzin), 60. Brown – 55. Backlund (Tanguay)

Los Angeles Kings: Quick - Doughty, Muzzin, Voynov, Scuderi, Martinez, Ellerby - Brown, Kopitar, Wiliams - Carter, Richards, Penner - King, Stoll, Lewis - Nolan, Fraser, Clifford
    Calgary Flames: MacDonald - Bouwmeester, Giordano, Wideman, Butler, Sarich, Brodie - Tanguay, Stempniak, Stajan - Iginla, Červenka,Hudler - Glencross, Comeau, Camalleri - McGrattan, Begin, Jackman