Ufa – Kazaň 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:0 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
CSKA Moskva
Úterý 12.03.2013, 16:30 • Lužniki, Moskva • Play-off KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (18:53:52)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely na branku: 29:21
    Trestné minuty: 6:14
    Vyhraná vhazování: 19:20
    Přesilové hry: 0/2-0/3

Branky a nahrávky: 17. Soin (Graňák, Babenko), 61. Konkov (Babenko) – 22. Prochorkin (Kugryšev). Rozhodčí: Gofman, Ronn - Birin, Medvěděv. Diváci: 7721.

Dinamo se tak dnešní výhrou přibližuje postupu do semifinále, jelikož se ujímá vedení už 3:1 na zápasy! Dnešní utkání mělo obrovské tempo, mockrát se nepřerušovalo. Jako první šli do vedení domácí, když se v 17. minutě trefil Sergej Soin. Na začátku druhé třetiny ale srovnal Nikolaj Prochorkin. Do konce základní hrací doby už žádná branka nepadla, rozhodnout tak muselo prodloužení. Nastavení ale trvalo pouhých 38 vteřin než se prosadil Sergej Konkov, který zajistil Dinamu třetí bod ve čtvrtfinálové sérii.

60:38

60:38
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Domácím stačilo pouze 38 vteřin v prodloužení, aby rozhodli! Přihrávku Babenka před branku usměrnil za Staňova záda SERGEJ KONKOV! Asistence: Jurij Babenko.

Přesilové hry: 0/0-0/0 (celkem 0/2-0/3)

Šedesát minut o vítězi dnešního čtvrtého zápasu čtvrtfinále play off mezi Dinamem Moskva a CSKA Moskva vítěze nenašlo. Ve třetí třetině jsme viděli po jedné obrovské šanci na obou stranách, oba brankáři, tedy jak Staňa, tak Jerjomenko ale podrželi svůj tým.

60:00

59:50
    Petružálek se mohl hnát sám na branku, v rozhodující chvíli ale upadl.

59:10
    Dinamo drží puk, oba týmy už ale čekají na prodloužení.

58:05
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Rjasenskij má puk za vlastní brankou.

57:16
    Patrick Davis dorážel v brankovišti střelu Rylova, Jerjomenko se ale roztáhl na brankové čáře a puk za svá záda nepustil!

56:25
    Kokarev nedokázal přesně najít svého spoluhráče, který mu najížděl před branku.

55:22
    Jerjomenko se pouze otáčí po puku, který putuje v obranné třetině Dinama.

54:45
    Hosté nevyřešili situaci dva na jednoho dobře, dopředu tak opět směřují hráči Dinama.

54:23
    Staňa vyrazil tvrdou střelu od modré čáry pouze před sebe a měl pak velké problémy s dorážkami, vše ale dokázal ustát.

53:28
    Aktivní Kugryšev si s pukem nabruslil mezi kruhy, jeho svižná střela ale minula branku.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 17. Soin (Graňák, Babenko), 61. Konkov (Babenko) – 22. Prochorkin (Kugryšev)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) - Graňák, Gorochov, Jalasvaara, Solovjov, Novák, Derlyuk, Mironov - Soin, Babenko, Konkov - Cvetkov, Kokarev, Petružálek - Gorovikov, Sopin, Lukin - Pěstunov, Mosaljov, Kvapil
    CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) - Rylov, Rjasenskij, Denisov, Markov, Gimajev, Kondratěv, Ožiganov - Kvaša, Grigorenko, A. Radulov - Sprukts, I. Radulov, Širokov - Zubov, Kugryšev, Prochorkin - Žarkov, Davis, Barbašev - Ljubimov

Rozhodčí: Gofman, Ronn - Birin, Medvěděv