Ufa – Kazaň 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:0 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:1 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Avangard Omsk
Úterý 12.03.2013, 14:00 • Traktor-Arena, Čeljabinsk • Play-off KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (17:03:22)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely na branku: 20:24
    Trestné minuty: 8:10
    Vyhraná vhazování: 28:27
    Přesilové hry: 0/4-0/3

Branky a nahrávky: 2. Vasilčenko (Jakucenja), 46. Jakucenja (Panov, Vasilčenko), 47. Popov (Kosticyn, Antipov). Rozhodčí: Bulanov, Gašilov - Gorděnko, Tomilov. Diváci: 7500.

Traktor i v dnešním utkání neinkasoval ani jednu branku, po dnešním vítězství 3:0 se tak ujímá stejného vedení i v celé čtvrtfinálové sérii a už zítra si bude moci zajistit postup do semifinále! Dnešní utkání otevřel už ve druhé minutě Alexej Vasilčenko, poté padaly branky až ve třetí třetině. V rozmezí 47 vteřin se prosadili Maxim Jakucenja a Andrej Popov a zajistili tak Čeljabinsku třetí bod. Michael Garnett vychytal v této sérii již třetí čisté konto v řadě!

59:18
    Hosté se stále snaží o vyrovnání, Popov v dobré pozici přepálil i plexisklo za brankou, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:36
    Hosté doráželi na domácího brankáře až z toho vznikla hromadná šarvátka, ve které se nejvíce angažovali Jevgenij Kuzněcov a Tomáš Záborský, oba hříšníci už sedí na trestné lavici.

58:36
    Skvěle chytající Garnett prostě nepustí žádný gól, nyní si skvěle pohlídal bližší tyč!

58:25
    Už to vypadá, že Avangard ani nedostane prostor k tomu, aby Rämö opustil svou branku.

57:45
    Rämö stále neopustil branku hostů, Ničuškin mezitím drží čas v útočném pásmu.

57:10
    Glinkin, dobře protečoval puk do útočné třetině, icing se tak nepíská.

56:39
    Jakucenja se hnal po pravé straně do branky, skvělý obranný zákrok předvedl Anton Bělov.

55:55
    Rämö si nyní nadělal na problémy, když váhal s rozehrávkou, domácí ale rázem ztrácí puk.

55:20
    Ivanov přestřelil.

55:00
    Čas utíká opravdu hodně rychle, domácí jsou v útočném pásmu.

53:44
    Když už se někdo z hostů odhodlá ke střele, narazí na skvělého Garnetta. Nyní neuspěl Taraťuchin.

53:30
    Omsku už moc času nezbývá, přeci jen musí vstřelit alespoň 3 branky, aby si vynutili prodloužení.

52:47
    Traktor hraje v plném počtu.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 2. Vasilčenko (Jakucenja), 46. Jakucenja (Panov, Vasilčenko), 47. Popov (Kosticyn, Antipov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Mezin) - Vasilčenko, Bělov, Quint, Rjabykin, Katičev, Razin, Nestěrov - Kontiola, Jakucenja, Panov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Popov, Kosticyn, Antipov - Dugin, Glinkin, Ničuškin - Karpov
    Avangard Omsk: Rämö (Reizvikh) - Valentěnko, Bělov, Piganovič, Pivcakin, Ljamin, Pujacs, Gusev - Popov, Sjomin, Frolov - Kuparinen, Perežhogin, Záborský - Kurjanov, Kalinin, Ivanov - Žerebcov, Pervušin, Volkov - Taraťuchin

Rozhodčí: Bulanov, Gašilov - Gorděnko, Tomilov