Izrael – Portugalsko 3:3 (kon.) | Bulharsko – Malta 6:0 (kon.) | Slovinsko – Island 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Kazachstán – Německo 0:3 (kon.) | Norsko – Albánie 0:1 (kon.)
Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Litva 1:1 (kon.)
Lucembursko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 6:0 (kon.) | Moldavsko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Česko – Dánsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Španělsko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Irsko 0:0 (kon.) | Bosna – Řecko 3:1 (kon.)
Polsko – Ukrajina 1:3 (kon.) | S. Makedonie – Belgie 0:2 (kon.) | Kolumbie – Bolívie 5:0 (kon.)
Francie – Gruzie 3:1 (kon.) | San Marino – Anglie 0:8 (kon.) | Skotsko – Wales 1:2 (kon.)
Honduras – Mexiko 2:2 (kon.) | Uruguay – Paraguay 1:1 (kon.)
Nizozemsko
3:0 (0:0)
Estonsko
Pátek 22.03.2013, 20:30 • Amsterdam ArenA • Kvalifikace MS (Evropa)

84
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Domácí tým sice dnes nepředvedl svůj optimální výkon, jenže i tak dává již třetí branku! Centr van Persieho z levé strany propadl až na zadní tyč, kde si jej nejprve připravil hrudí RUBEN SCHAKEN a následnou prudkou ranou prostřeluje Pareika.

72
    Oranjes jdou zhruba dvacet minut před koncem utkání do dvoubrankového vedení. Na pravé straně sice Lens Strootmanovu nahrávku na pravý kraj pokutového území v zakončení nepřetavil, ale neukvapil se a zpětnou nahrávkou našel Daryla Janmaata, jehož centr uklidil levačkou do branky ROBIN VAN PERSIE.

47
    A pak že to nejde! Domácí celek udeřil hned ze své první akce ve druhém poločase a jde do vedení 1:0! Janmaat skvěle vyvezl míč po pravé straně, zbavil se Kruglova a v pokutovém území našel RAFAELA VAN DER VAARTA, který přízemním pokusem z otočky míří přesně k tyči. Pareiko se sice hodně snažil, ale ránu nezastavil.