NY Rangers – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Boston 4:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Vancouver 1:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 1:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
New York Rangers
3:2 (0:0, 2:1, 0:2 - 0:0)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 11.04.2013, 01:30 • Madison Square Garden • NHL

51:28
    Dvě minuty za hákování dostává Ryane Clowe. Následuje tedy power play hostujícího Toronta.

44:58
    Máme tu další přesilovou hru pro domácí. Tentokrát si posedí Dion Phaneuf, a to za hru vysokou holí.

41:23
    Za faul na Boyla dostává Carl Gunnarsson dvě minuty. Následuje přesilovka domácích.

27:09
    Carl Hagelin v přečíslení dvěma proti jednomu skvěle hledal Dericka Brassarda, ale toho před zakončením zahákoval dojíždějící Colton Orr. Rangers si proto zahrají svou první přesilovku večera.

23:32
    Javorové Listy pokračují v parádním tlaku! Po dobré střele mohl nebezpečně dorážet Kuljomin, takže ho Del Zotto musel zastavit i za cenu faulu.

22:06
    Ryane Clowe se snažil svůj tým po inkasované brance nabudit. Rozhodl se proto vyzvat k pěstnímu souboji Marka Frasera. Pěstní duel byl vyrovnaný, nyní už oba aktéři míří na trestnou lavici.

Šimon Pilek

Branky a nahrávky: 31. Hagelin (Stepan, McDonagh), 37. McDonagh (Brassard, Hagelin), 0. Zuccarello – 22. Kessel, 49. Kessel (Riemsdyk)

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, Del Zotto, Stralman, McDonagh, Eminger, Moore – Callahan, Stepan, Nash – Clowe, Richards, Zuccarello – Boyle, Brassard, Hagelin – Asham, Powe, Pyatt
    Toronto Maple Leafs: Reimer – Gunnarsson, Phaneuf, Liles, O'Bryne, Fraser, Franson – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – MacArthur, Kadri, Kuljomin – McClement, Grabovski, Komarov – Orr, Coloborne, McLaren

Rozhodčí: HLAVNÍ: Wes McCauley + Ghislain Hebert, ČÁROVÍ: Greg Devorski + Steve Miller

Diváci: 18 200