Itálie – Rusko 0:1 (kon.) | J. Korea – Kanada 0:5 (kon.) | Norsko – Švédsko 2:1 (kon.)
USA – Česko 3:0 (kon.)
Jižní Korea
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Kanada
Úterý 16.04.2013, 07:15 • Goyang Sport Complex & Park Ice Rink • MS sledge hokej

40:45
    Velmi tvrdým zákrokem poslal protihráče k zemi Stephen Arsenault (KAN), zabránil tím sice dobré šanci soupeře, ale odsedí si dvě minuty.

34:06
    Gale byl poslán tvrdě k zemi Jangem a dokonce mu při souboji upadla i helma. To nemohlo skončit jinak než vyloučením korejského hráče.

30:16
    Na dvě minuty za držení je vyloučen Park (KOR).

27:24
    Hraje se dál v plném počtu na obou stranách, rozhodčí však vylučoval na obou stranách několik hráčů. Na straně Korejců to jsou Yong a Lee. Druhý jmenovaný dostal 2+2 minuty. Za Kanadu je vyloučen Dorion a Westlake, také zde má druhý jmenovaný trest dvojnásobný.

21:59
    Anthony Gale na sebe vybojoval faul, i když to v jednu chvíli vypadalo, jakoby fauloval sám. Na dvě minuty je vyloučen Jang.

19:43
    Han (KOR) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

11:42
    Vyloučení i na druhé straně, dvouminutový trest si odsedí Cho za nedovolené bránění.

09:35
    Máme zde první vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen Karl Ludwig za držení a Korea si tak zahraje první přesilovku v zápase.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 2. Dorion (Murray), 13. Dixon (Bowden), 24. Bowden, 31. Bowden (Bridges, Dixon), 36. Gale (Larocque, Murray)

Jižní Korea: Yu (36. Chung) – Cho, Jang, Han, Park W. – Choi, Kim, Jung, Lee Y., Kim, Cho, Lee J., Jang, Park S.
    Kanada: Watson (St. Amand) – Whitson, Dixon, Arsenault, Murray – Rempel, Dorion, McGregor, Gale, Westlake, Bridges, Ludwig, Larocque, Bowden

Rozhodčí: Morrison – Kasahara, Beelen