Itálie – Rusko 0:1 (kon.) | J. Korea – Kanada 0:5 (kon.) | Norsko – Švédsko 2:1 (kon.)
USA – Česko 3:0 (kon.)
Jižní Korea
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Kanada
Úterý 16.04.2013, 07:15 • Goyang Sport Complex & Park Ice Rink • MS sledge hokej

41:58
    Diváci na stadionu už křičeli gól, ale Cho nedokázal trefit odkrytou branku a tak zůstává Watson i nadále s nulou inkasovaných gólů.

41:32
    Jižní Korea si bere oddechový čas.

40:45
    Velmi tvrdým zákrokem poslal protihráče k zemi Stephen Arsenault (KAN), zabránil tím sice dobré šanci soupeře, ale odsedí si dvě minuty.

40:01
    Watson si poradil i s velmi dobrou střelou Leeho a nepovolil tak ani v této gólové pozici soupeři skórovat.

35:47
    Yu to už nevydržel a odchází na střídačku. Místo něj nastupuje strážit branku Koreje Chung.

35:47
    Kanada právě vstřelila branku!

Nevím kde byla obrana Koreje, ale tři hráči před Yuem si mohli dělat co chtěli a také to udělali. Úspěšným střelcem se stal ANTHONY GALE. Asistence: Dominic Larocque, Graeme Murray

34:43
    Obrovský tlak Kanady nekončí gólem. Yu byl v podstatě překonán, ale přesto dokázal zázračně puk vyrazit.

34:06
    Gale byl poslán tvrdě k zemi Jangem a dokonce mu při souboji upadla i helma. To nemohlo skončit jinak než vyloučením korejského hráče.

30:46

Krásná individuální akce BRADLEYHO BOWDENA, ten získal u mantinelu kotouč, dostal se s ním před branku a nekompromisně zavěsil pod horní tyč. Jedná se o druhý Bowdenův gól v zápase. Asistence: Billy Bridges, Adam Dixon

30:16
    Na dvě minuty za držení je vyloučen Park (KOR).

27:24
    Hraje se dál v plném počtu na obou stranách, rozhodčí však vylučoval na obou stranách několik hráčů. Na straně Korejců to jsou Yong a Lee. Druhý jmenovaný dostal 2+2 minuty. Za Kanadu je vyloučen Dorion a Westlake, také zde má druhý jmenovaný trest dvojnásobný.

23:03

BRADLEY BOWDEN přesilovou hru i využívá a navyšuje vedení Kanady. Jeho nahození na branku propadlo až do sítě a Yu se sám na sebe hodně zlobí. Bez asistence

21:59
    Anthony Gale na sebe vybojoval faul, i když to v jednu chvíli vypadalo, jakoby fauloval sám. Na dvě minuty je vyloučen Jang.

19:43
    Han (KOR) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

12:51

Kanadská přesilovka je využita, druhý gól střílí ADAM DIXON, který z mezikruží poslal puk přesně do horního růžku korejské branky. Asistence: Brad Bowden

11:42
    Vyloučení i na druhé straně, dvouminutový trest si odsedí Cho za nedovolené bránění.

10:39
    Na druhé straně zaspala korejská obrana a Greg Westlake tak uháněl sám na bránu, jenže jeho pokus o kličku mu úplně nevyšel.

10:15
    Při Watsonovi stálo i trošičku štěstí, puk se zřejmě odrazil od tyče jeho branky.

09:35
    Máme zde první vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen Karl Ludwig za držení a Korea si tak zahraje první přesilovku v zápase.

06:40
    Lee uháněl sám na Watsona, ale byl dobře dojížděn obránci Kanady a ti mu zabránili v lepším zakončení.

01:38

Hned v úvodu zápasu je tu branka a Kanada tak začíná od úvodu naplnňovat roli favorita, po střele MARCA DORIONA se puk odrazil od brankáře Korejců a pomaličku dojel až do branky. Asistence: Graeme Murray

Utkání nám zatím s neznámých důvodů začne až v 7:15.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 2. Dorion (Murray), 13. Dixon (Bowden), 24. Bowden, 31. Bowden (Bridges, Dixon), 36. Gale (Larocque, Murray)

Jižní Korea: Yu (36. Chung) – Cho, Jang, Han, Park W. – Choi, Kim, Jung, Lee Y., Kim, Cho, Lee J., Jang, Park S.
    Kanada: Watson (St. Amand) – Whitson, Dixon, Arsenault, Murray – Rempel, Dorion, McGregor, Gale, Westlake, Bridges, Ludwig, Larocque, Bowden

Rozhodčí: Morrison – Kasahara, Beelen