Šamorín – Bardejov 2:0 (kon.) | Podbrezová – L. Mikuláš 0:0 (kon.) | Dolný Kubín – Ružiná 0:2 (kon.)
Senec – Dubnica 1:1 (kon.) | R. Sobota – Michalovce 0:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 26.05.2013, 17:00 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

V prvom polčase to bol duel, ktorý možno označiť za dobrý. V druhom polčase to bol futbal už o niečom inom. Priebehom sa tomu prvému však nevyrovnal. Spokojnosť domácich odmenili fanúšikovia potleskom. Prajem pekný večer a pri čitaní LIVE prenosu niekedy dočítania priatelia. (18:49:53)

DOBOJOVAÉ!

90
    Posledná minúta riedneho hracieho času v tejto sezóne v Šamoríne. Víťazstvo si pripíše domáce mužstvo.

87
    Stretnutie v Šamoríne sa už len dohráva, do konca stretnutia chýba už len pár minút. Zdá sa, ýe je rozhodnuté, hostia na zvrat v závere nenájdu dostatok síl na otočenie výsledku.

85
    Čemba odprevadený na striedačku veľkým potlskom, nahradil ho Tanguy.

83
    Lopta sa nachádza na polovičke súpera v bezpečí od brány Molčana v strede hracej plochy faulovaný hráč čaká na živú vodu.

80
    Seman zahrával rohový kop z ľavej strany tak filištinsky, že lopta presvišťala popred všetkých hráčov, ktorí boli pritomní vo velkom vápne a skončila mimo ihrisko.

79
    Mezovský v dnešnom stretnutí po jednej ukážkovej strele skončil, nahradil ho Stifter.

75
    Savič fauloval, ponúkol možnosť na priamy kop hostí po ktorom ratoval bránu Pentek, ktorý loptu vyrazil na rohový kop.

72
    Hostia využivajú aj tretiu možnost striedania, hraciu plochu opustil len pred chvíľou striedajúci Guľa, ktorého nahradil Bene.s

71
    Čemba ktorý pri postranej čiare zroloval jedného z futbalistov Bardejova videl ŽK.

70
    Futbal, ktorému fandili fanúšikovia v prvom polčase odišiel z hracej plochy. Uroveň toho druhého sa nedá porovnávať. Domáci majú dostatočný náskok a hlavu si nelámu čo stým.

68
    Pavúk opúšťa hraciu plochu, na tej ho nahradí Guľa.

67
    Lukáč je striedaný Nworahom.

Potleskom odprevádzaný Jančovič, končí v dnešnom stretnutí nahradil ho Savič

60
    Ležaičovi do šance prihral Javorina, ktorý mu nabehol na päťku, kde mohol loptu Ležaič no ulakomil sa na strelu a trafil iba bočnú sieť.

58
    Po druhom, góle domáceho mužstva prvá strela medzi tri žrde z opačky hosťujúceho hráča, ktorým bol v zakončení Lukáš, Pentekovi lopta starosti nenarobila.

54
    Po Ležaičovom súboji kopú domáci rohový kop, ktorý rieši Molčan razantným vyrazením lopty.

51
    V Šamoríne je veselo Igor LEŽAIČ po chybe hostujúcej obrany dáva svoj druhý gól v dnešnom stretnutí.