Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
Toulouse FC
2:0 (2:0)
Montpellier HSC
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Stade Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:50:17)

Je konec, již se nic nestane, domácí kouč Casanova přijímá gratulace, jeho tým zvládl dnešní zápas a tři body si zajistil vítězstvím 2:0. Obě branky vstřelil jediný hráč, a to Ben Yedder, který se dvakrát trefil v samém úvodu zápasu – v 5. a v 11. minutě. Od té doby se již skóre nezměnilo a zápas tak skončil vítězstvím Toulouse, které se loučí pro tuto sezónu se svými fanoušky.

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, hraje se převážně na polovině hřiště.

90+2
    Míč se odráží k Joudrenovi, ten rozehrává, ale nepřesně, míč získávají domácí fotbalisté.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Congré musí nyní strpět důraznou domluvu od sudího Lesageho za faul na Braatena, kterého "zkosil" v blízkosti levého rohového praporku na vlastní polovině a nakonec za to dostává i žlutou kartu! A zřejmě za řeči dostává další žlutou Pitau.

88
    Toulouse tak má k dispozici autové vhazování z levé strany na polovině soupeře, ale po nepřesném hodu o míč přichází.

87
    Míč letí na polovinu Montpellieru, kde ho hráči v bílých dresech odehrávají pouze do autu.

86
    Míč končí v náruči gólmana Ahamady, který rozehrává.

85
    Tam ale Akpa Akpro fauluje a ač se možná také sám zranil, jeho ostrý skluz na Stambouliho je po zásluze oceněn žlutou kartou.

85
    Míč má Akpa Akpro, který je vytlačen až ke středovému kruhu.

84
    Regattin vhazuje z levé strany na polovině Montpellieru.

82
    Odpískaný ofsajd zastavuje útočnou akci Toulouse.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, stav je stále nezměněn – Toulouse vede 2:0.

79
    Ve vápně se ale nikdo v bílém dresu do zakončení nedostal.

79
    Oba týmy se nyní trumfují v rohových kopech, hosté kopou další z pravé strany.

78
    Ale již to tak vypadá, že "střelný prach" byl vystřílen v úvodu utkání a do konce se snad již žádné branky nedočkáme.

77
    Po výtečném zákroku Joudrena, který vytěsnil střelu jednoho z domácích hráčů zpoza šestnáctky, budou mít fotbalisté Toulouse výhodu rohového kopu z pravé strany.