Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.) | Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.)
Real Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.) | Malaga – La Coruňa 3:1 (kon.) | Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.)
Valladolid – Celta Vigo 0:2 (kon.) | Atlético – Mallorca 0:0 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
Getafe CF
1:2 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 26.05.2013, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe - Madrid • Španělská LaLiga

Hosté se radují, domácí zůstávají zklamáni. Takové bylo poslední kolo španělské Primera Ligy. Hosté byli v prvním poločase aktivnějším a lepším celkem, ale i tak se týmy rozcházeli za bezbrankové remízy.
    To ve druhém poločase jsme viděli hned 3 branky. Jako první otevřel skóre domácí Rafa, ale na to dokázali hosté rychle odpovědět střelou Domíngueze. Poté domácí tlačili svého soupeře a vypadalo to, že nakonec strhnou vítězství na svou stranu. Takové iluze jim v poslední minutě základní hrací doby sebral Delibašić a uzavřel tak skóre dnešního zápasu.
    Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (21:52:43)

90+5
    Rozhodčí ještě povoluje zahrání rohového kopu.

90+4
    Domácí ještě zahrají přímý kop.

90+3
    Hosté už brání jednogólový náskok jak to jen jde. Všichni se semkli do obraného bloku.

90+1
    Rozhodčí Clos nastavuje 4 minuty.

90
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Neskutečný závěr zápasu! Do rychlého protiútoku se dostali hosté a po krásné přihrávce se trefuje ANDRIJA DELIBAŠIĆ – 1:2!

90
    Rohový kop Getafe nepřinesl vedoucí branku.

89
    Rychlý protiútok Getafe zastavil pomezní rozhodčí. Odpískal ofsajd.

89

88
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Dominguéz, přichází Delibasic.

87
    Vallecano se vzpamatovalo z tlaku soupeře a dostalo se s míčem až na polovinu hřiště, kde se pokouší postupným útokem dostat až k brankáři Moyovi.

85
    Další velká šance Getafe! Naštěstí pro hosty se podařilo jednomu z bránících hráčů střelu zablokovat a odvrátit na rohový kop.

84
    Hosté už si dávají na rohové kopy pozor a nedávají svému soupeře šanci z nich skórovat.

83
    Getafe budou zahrávat rohový kop.

82
    Další žlutá karta, tentokrát pro Castra.

81
    Rohový kop Vallecana.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut. Aktivnější jsou domácí, uvidíme, zda se jim podaří vstřelit ještě branku a zvítězit.