Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
4:1 (1:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Neděle 26.05.2013, 11:30 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga

Ve druhém poločase vyšel vstup do zápasu lépe hostům, kteří zásluhou Caballera vyrovnali. Poté však začala úřadovat útočná řada domácích, kteří ryhle odpověděli a strhli definitivně zápas ve svůj prospěch. Stav duelu 4:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 36%/64%.
    Celkem střel: 8/7.
    Rohové kopy: 6/1.
    Fauly: 8/10.
    Žluté karty: 2/5. (13:27:16)

90+2
    Těrek nepouští soupeře k míči, který již odevzdaně očekává na závěrečný hvizd.

89
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě dvě minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

87
    Nepovedený pas na nabíhajícího Almeidu se stává snadnou kořistí pro Věremka.

86
    Těrek krátkýma přihrávkama kontroluje zkušeně závěr utkání.

84
    Žlutou kartu dostává na druhé straně také hostující hráč Ibragim Tsallagov za dohrání soupeře.

82
    Hostům se hra vůbec nedaří. Těrek kontroluje závěr zápasu.

80
    Za nedovolený zákrok dostává další žlutou kartu domácí, poslední střelec branky Kanu.

80
    Ve velké šanci však po špatné rozehrávce Těreku hostující Caballero, který však nepřekonává Amelčenka.

79
    Domácí kontrolují poslední minuty kombinací na vlastní polovině.

77
    Za podobný prohřešed dostává žlutý trest také domácí Ezechiel N'Douassel.

77
    Za menší roztršku dostává žlutý trest také hostující Ilja Maximov.

78
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Centr od rohového praporku posílá za brankovu čáru domácí KANU, který předskočil svého strážce a z malého vápna zřejmě definitivně pečetí vítězství svého celku.

77
    Z pravého křídla se dostal do úniku Rybus, jehož centr zahrává na rohový kop Němov. Těrek dále v náporu.

74
    Další žluté napomenutí dostává hostující Baljakin.

74
    Na trávniku se začíná ostřit. Hosté se snaží zastavovat prúniky soupeře ostrými fauly.

71
    Ale další protiútok domácích končí gólem. Do otevřené hostující obrany se vydal ANTONIO FERREIRA, který prostřeluje nejistého Věremka na přední tyči a pojišťuje vedení svému týmu.

71
    Na pravém křídle se neprosadil opět velmi aktivní Utsjev, který se snažil prokombinovat k centru přes Goreuxe, ten však byl proti.

Jaroslav Keř

Branky: 42. Ferreira (pen.), 68. Angbwa (vla.), 71. Ferreira, 78. Kanu – 49. Caballero

Karty:   77. N'Douassel (GRZ), 80. Kanu (GRZ) – 34. Caballero (KSS), 62. Dragun (KSS), 74. Baljakin (KSS), 77. Maximov (KSS), 84. Tsalllagov (KSS)

FK Achmat Groznyj: Amelčenko – Ferreira, Jatčenko, Komorowski, Utsjev – Ivanov, Maurício (61.Makuszewski), Rybus, Píriz (55.Kanu) – N'Douassel, Mitrišev (28.Almeida).
    FK Křídla Sovětů Samara: Věremko – Amisulašvili, Angbwa, Taranov, Goreux (64. Portnjagin)– Dragun, Vorobjev (68.Baljajkin) – Němov, Tsallagov, Maximov – Caballero.

Rozhodčí: Ješkov – Avěrjanov, Baryšnikov