Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
AC Ajaccio
0:2 (0:0)
OGC Nice
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Stade François Coty • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Druhá půle toho nabídla z fotbalové krásy daleko více. Nejdříve v 50 minutě Cvitanich potrestal chybu domácí obrany a v minutě 78. Bautheac stanovil na konečných 2:0 pro Nice. Díky této výhře a remíze Lille se Saint Etienne se Nice získává vstupenku do Evropské ligy pro příští ročník. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na shledanou! (22:59:06)

90
    Nastavují se 2 minuty.

88
    K míči se dostává Diaz, ale je faulován Mostefou.

86
    Druhé střídání v podání Nice. První střelec dnešního utkání Dario Cvitanich míří pod sprchu a Stephane Bahoken se pokusí napodobit svého spoluhráče.

84
    Na druhé straně Zubar ve výskoku fauluje Ospinu.

82
    Tvrdou střelu Traorého vyráží Ochoa do zámezí.

80
    Domácí reagují posledním střídáním. Hru se pokusí oživit Jean-Baptiste Pierazzi místo Benjamina Andrea. I hosté využívají svoje první střídání, hřiště opouští autor druhé branky Eric Bautheac a místo něj nastupuje Kévin Diaz.

78
    Nice právě vstřelilo branku!

Po levé straně táhne míč Kolodziejczak a nádhernou přihrávkou před brankovou čarou nachází nabíhajícího ERICA BAUTHEACA, který střelou z první posílá míč mezi nohy Ochoi!

76
    Domácí po druhé střídají. Do mikiny se na střídačce navléká Johan Cavalli a na hřišti se zapotí Frédéric Sammaritano.

74
    Po pár minutách na hřišti se k míči dostává Diarra a přízemní dělovkou zkouší pozornost Ospiny.

73
    Další faul v podání Cvitanicha a hlavní arbitr mu připomíná, že jeden žlutý kartonek už na svém kontě má.

71
    Domácí jako první střídají. Do sprch míří Andy Delort a na trávník Sigamary Diarra.