Širak – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Helsinki – Kalju 0:0 (kon.) | Neftçi Baku – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Elfsborg – Daugavpils 7:1 (kon.) | Sligo Rovers – Molde 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Ludogorec 2:1 (kon.)
New Saints – Legia 1:3 (kon.) | Győr – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.) | Cliftonville – Celtic 0:3 (kon.)
Sligo Rovers FC
0:1 (0:1)
Molde FK
Středa 17.07.2013, 19:00 • Showgrounds, Sligo • Liga mistrů (předkola)

Je konec! Ve druhém poločase už gól nepadl a Sligo Rovers tak podlehlo norskému Molde 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral ve 42. minutě Chima. Hosté byli většinu zápasu lepším týmem a Sligo se k nějakému náporu dokázalo dostat až v závěru. Molde si tak do domácí odvety, která se hraje příští čtvrtek, vytvořilo velmi dobrou výchozí pozici. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek středečního večera. (20:56:14)

90+2
    V závěru ještě možnost pro hosty. Agnaldo ale Rogerse nepřekonal.

90
    Rozhodčí Boucaut nastaví ještě tři minuty.

87
    Keanův centr hledal Martina, ale před ním stačil zasáhnout Simonsen.

86
    Hestad poslal k zemi Djilaliho a uviděl žlutou kartu.

84
    Molde naposled střídá. Hovland jde na trávník místo Berget.

82
    Domácí se snaží alespoň vyrovnat. Martin našel pěknou přihrávkou Keana, který ale neprostřelil obranný val před sebou.

80
    Elding sklepl míč na Djilaliho, jehož volej však končí vysoko nad bránou.

78
    Po standardce Tripice hlavičkoval nad bránu kapitán Molde Hestad.

78
    Poslední střídání Sliga. Martin jde na hřiště místo Davorena.

77
    Střídání hostí. Moströma nahrazuje Tripic.

76
    Centr Simonsena domácí odvrací.

75
    Hosté budou kopat roh.

73
    Gaynorův odvážný průnik po levém křídle zastavil faulem Ekpo.

72
    Sligo střídá. Odešel Henderson, nahradil jej Keane.

70
    Djilali na pravé straně obehrál protihráče a přesným pasem našel Lynche. Jeho střelu ale zablokovala obrana Molde.