Kazaň – Zenit 2:1 (kon.) | Ural – Spartak 0:2 (kon.) | Rostov – FK Krasnodar 2:2 (kon.)
FK Ural
0:2 (0:0)
FK Spartak Moskva
Neděle 21.07.2013, 14:00 • Stadion Centraľnyj, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

90
    Budou se hrát ještě tři minuty.

90
    Spartak právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, body poputují do Moskvy. Celá akce začala centrem zleva na McGeadyho, který křížnou ranou trefil tyč. Míč se pak odrazil ke zcela volnému EMMANUELU EMENIKEMU, který z hranice penalty prostřelil Pomazana.

89
    Žlutá karta pro Aleksandra Šchanicina.

88
    Do vápna přiletěly dva centry, a ten druhý byl značně nebezpečný. Tumasjanův volej byl Bryzgalovem sražen tak nešikovně, že z toho byl málem vlastní gól! Takhle je to pouze další roh.

86
    Poslední změna v dresu Spartaku, Rafael Carioca odchází na lavičku, zbývající minuty si naopak zahraje Kim Källström.

79
    Poslední změna Uralu, Edgar Manučarjan má pro dnešní den splněno, místo něj nastupuje Chisamba Lungu.

73
    Domácí střídají, zraněného Artura Sarkisova nahradil Serder Serderov.

72
    Milan Vještica proti tomuto rozhodnutí protestoval tak vehementně, že si vykoledoval žlutou kartu.

62
    Hosté střídají, odchází Jura Movsisjan a místo něj nastupuje Emmanuel Emenike.

53
    No a málem bylo srovnáno, gólman Pesjakov se musel natáhnout proti ráně Gognijeva a vyrazit na roh.

51
    Souvislý nápor hostů nese své ovoce, ti se totiž dostávají do vedení. Po Paršivljukovově přízemní přihrávce zprava se po míči natáhl AIDEN McGEADY a skluzem dostal míč do branky!

46
    Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, do hry se už nepodívá Aleksandr Sapeta a místo něj nastoupil Alexandr Jerochin.

45
    Rozhodčí přidá jednu minutu.

38
    Ale ještě předtím střídání hostů. Odchází právě Pavel Jakovlev a místo něj bude hrát Aiden McGeady.

23
    Brankář Pomazan si připsal těžký zákrok proti hlavičce Glušakova, když ji lapil doslova na brankové čáře!