Mikulovice – Olomouc 1:2 (kon.) | Chrudim – Kolín 2:1 (kon.) | Rosice – Jihlava 1:6 (kon.)
Bystrc – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Uničov – Brno 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Hořovicko – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Kroměříž – Ostrava 1:3 (kon.) | Hlučín – Opava 2:0 (kon.)
Jablonec n. J. – Pardubice 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Svitavy – Převýšov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 2:4 (kon.)
TJ Svitavy
0:2 (0:1)
SK Převýšov
Středa 21.08.2013, 17:00Pohár FAČR

A je dobojováno. Do 3. kola Poháru České pošty nakonec postupuje Převýšov, který porazil Svitavy 2:0. Třetiligový celek tedy narazí v dalším kole na ligové Znojmo, a to bude určitě velmi zajímavý zápas.

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (18:57:34)

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

85
    Hosté kontrolují konec utkání.

81
    Ke střele z dálky napřáhl hostující Tomáš Rezek, který krásnou střelou trefil spojnici břevna a tyče!

78
    Na trávníku se nic vážného neděje. Hosté si hlídají své vedení a jdou za postupem do 3. kola.

75
    Domácí celek střídá. Místo Čížka přišel Veselský.

72
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Svoboda fauloval a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil kapitán JAKUB JARKOVSKÝ, který nezaváhal a zvýšil na rozdíl dvou branek. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.

61
    Hosté stále drží cenné vedení a jdou za postupem.

58
    Hosté střídají. Místo Černého si zahraje Veselka.

55
    Domácí celek stále prohrává o jednu branku. Uvidíme, co Svitavy vymyslí a zda s nepříznivým vývojem něco udělají.

52
    Žlutou kartu uviděl domácí Paděra.

49
    Střídající Svoboda se dostal do vápna, přihrál pod sebe, ale jeden z domácích hráčů hostující branku přestřelil. To byla tutovka Svitav!

46
    I hosté střídali. Odešel Novák a přišel Dvořák.

46
    A Brůnu nahradil Ptáček.

46
    Domácí v poločase střídali. Dohrál Seidler a zahraje si Svoboda.

46

První poločas je za námi. Sledujeme velmi vyrovnaný duel, který zatím zvládají lépe hráči Převýšova, kteří vedou nad Svitavy 1:0. O jedinou branku se postaral Tomáš Reze, který se trefil ve 43. minutě. Druhý poločas začne zhruba v 18:02:

45
    Z následného rohu ale nebylo nic.

45
    Vyrovnat mohl Schneider, který to zkoušel technicky, ale Zavřel míč vyrazil na rohový kop!

43
    Tak jsme se dočkali a do vedení jdou hosté z Převýšova. K míči se dostal TOMÁŠ REZEK, který nezaváhal a prostřelil domácího brankáře.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minut a na první branku stále čekáme.

37
    Vzápětí se dostal ke střele domácí Paděra, ale jeho projektil skončil nad brankou Převýšova.

36
    Do šance se hnal hostující Křelina, ale domácí brankář včas zareagoval a celou akci zastavil.

32
    Domácí hráči se dostali hned dvakrát do zakončení, ale ani jedna hlavička se neujala a stav zápasu se tedy nemění.

31
    Domácí jsou nyní aktivnější a tlačí, uvidíme, zda se jim podaří vstřelit vedoucí branku.

28
    Hosté se snaží, ale zatím nic nevymysleli. Utkání je vyrovnané, tak uvidíme, komu se podaří vstřelit úvodní branku, která by tomuto duelu velmi pomohla.

26
    Nyní šli hosté do zajímavého brejku, ale nakonec to celé pokazili a k ničemu se nedostali. Z toho šlo ale určitě vytěžit více.

23
    Je za námi polovina prvního poločasu, která toho příliš nenabídla. Na první větší šanci stále čekáme a stav zápasu je tedy 0:0.

20
    Tak zatím to není příliš velká podívaná. Stále se hraje bez šancí a většina akcí končí před velkým vápnem.

16
    Žlutou kartu uviděl hostující Tomáš Rezek.

13
    Většina akcí končí před pokutovým územím. Brankáři zatím neměli žádnou práci a stav je tedy stále 0:0.

10
    Je za námi deset minut a sledujeme vyrovnané utkání, které je velmi opatrné. Stále čekáme na první šanci.

7
    Hráči se stále ´oťukávají´. K vidění zatím nebyla žádná šance a na první branku tak stále čekáme.

4
    Zatím se hraje bez šancí. Ani jeden z celků nechce udělat chybu a hraje se převážně uprostřed hřiště.

1

Náhradníci:

TJ Svitavy: Jílek – Urban, Svoboda, Ptáček, Veselský

SK Převýšov: Petr – Sedláček, Dvořák, Veselka

TJ Svitavy: Ehrenberger – Kroulík (C), Lysoněk, Paděra, Šplíchal, Brůna, Čížek, Seidler, Filip, Schneider, Belej

SK Převýšov: Zavřel – Černý, Jarkovský (C), Koudel, Rezek, Doležal, Urbanec, Špidlen, Novák, Křelina, Dvořák

Rozhodčí: Langer – Poživil, Krupa.

Vítám všechny fotbalové fanoušky. Pohár České pošty má na programu 2. kolo a my budeme sledovat utkání mezi divizními Svitavy a Převýšovem, který nastupuje v České fotbalové lize. Favoritem tohoto duelu je tedy hostující celek.

Vítěz tohoto duelu narazí v dalším kole poháru na ligové Znojmo, což je hodně atraktivní soupeř.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.