Fulham – Arsenal 1:3 (kon.) | Everton – West Brom 0:0 (kon.) | Hull City – Norwich 1:0 (kon.)
Newcastle – West Ham 0:0 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.) | Stoke – Crystal Palace 2:1 (kon.)
Aston Villa – Liverpool 0:1 (kon.)
Southampton FC
1:1 (0:1)
Sunderland AFC
Sobota 24.08.2013, 16:00 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Viděli jsme vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách hřiště. Remíza je asi spravedlivým vyústěním dnešního zápasu. Hosté ze Sunderlandu se dostali do vedení už ve 3. minutě, neboť se po rohovém kopu prosadil Emanuele Giaccherini. Domácí celek nemohl po celý zápas vyzrát na hostující obranu, potažmo na brankáře Westwooda. Avšak branky se Saints přeci jen dočkali. V osmaosmdesáté mintuě si na Ward-Prowseův centr naskočil Fonte a určil výsledek dnešního zápasu. Tímto se s Vámi loučím a někdy při nějakém zápase napočtenou. (17:56:59)

90+4
    Poslední nastavená minuta už změnu nepřinesla.

90+3
    Jiovu přihrávku za obranu našel ve svých rukavicích Boruc a rozehrál další akci svého týmu.

90+2
    Momentálně se hraje ve středu hřiště. Míč na kopačkách mají domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastuje 4 minuty.

88
    Southampton právě vstřelil branku!
    Po Ward-Prowseho centru za půlicí čárou se k hlavičce dostal MIGUEL FONTE a vyrovnává stav utkání na 1:1!

87
    ...Larsson ale trefuje z přímého kopu jen postavenou bránící zeď.

87
    Po faulu na Johnsona mají hosté další příležitost zvýšit své vedení...

84
    Osvaldovi je pískán další útočný faul.

83
    Osvaldo je napomenut žlutou kartou na potknutí protihráče při snaze dostat se k míči.

81
    Emanuela Giaccheriniho střídá Connor Wickham.

80
    Altidor si při zpracování míče pomohl faulem, a tak z útočné snahy je pouze odkop do domácí branky.

78
    Dnes velice aktivní Lambert kličkoval na hranici velkého vápna, ale jeho kličkování zastavili hostující beci.

77
    Čelůstka posunul míč na Larssona, ale ten celý útok zazdil, neboť jeho přenesení hry na druhou stranu skončilo v zámezí.