Bayern – Norimberk 2:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Hannover – Schalke 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hertha – Hamburg 1:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (2:2)
SC Freiburg
Sobota 24.08.2013, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Hodně "šílený" zápas je u konce, Hoffenheim se v domácím duelu rozchází s Freiburgem smírně, remízou 3:3. Hned tři červené karty padly v utkání, nedohráli Salihovič, Mehmedi a Coquelin.

Domácí TSG dvakrát vedli, Freiburg ale vždy dokázal srovnat a po poločase to bylo 2:2. Poprvé v zápase poslal hosty do vedení Freis, za domácí ale 13 minut před koncem utkání srovnal Strobl.

Zaslouženou remízou tak končí dnešní utkání, ve kterém jsme viděli šest branek, penaltu, tři červené karty, vykázání trenéra hostů na tribunu a tyčku na brance hostů v poslední minutě utkání.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:25:03)

90+3
    Ještě jeden obří závar před Baummanem, hosté ale v kritickém okamžiku přežili, zachránila je tyč!

90+3
    Domácí hrají v deseti proti devíti, na závěrečný nápor už ale zbývá jediná minuta času.

90+1
    Mehmedi dostává červenou kartu! Hosté tak budou dohrávat v devíti hráčích!

84
    Höfler nahrazuje Mujdžu v dresu hostí na závěrečný finiš.

83
    Domácí se po srovnání skóre nadechují k velkému tlaku, hosté zatím odolávají.

81
    Fernandes potrestán žlutou kartou.

77
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Závěr bude ještě divoký, stejně jako celý dnešní zápas! Volná dálnice se otevřela před TOBIASEM STROBLEM, který po pár rychlých krocích pálí nechytatelnou bombu pod břevno!

76
    Srovnat mohl Schipplock, jeho volej z vápna ale končí na připraveném Baumannovi.

75
    Český obránce Krmaš nahrazuje zraněného Diagneho.

75
    Přímý kop se domácím nepovedl, hra je přerušena pro ošetřování Diagneho.

74
    Mujdža fauluje pronikajícího soupeře a dostává žlutou kartu. Domácí tak mají velmi nebezpečný přímý kop.

Jiří Liebreich

Branky: 9. Salihović (pen.), 25. Volland, 77. Strobl – 13. Sorg (Fernandes), 29. Guédé (Schuster), 65. Freis (Schmid)

Karty:   30. Elyounoussi (HOF) – 40. Coquelin (FRE), 74. Mujdža (FRE), 81. Fernandes (FRE)   42. Coquelin (FRE)   10. Salihović (HOF) – 90+1. Mehmedi (FRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (C), Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski (72. Schipplock), Salihović, Elyounoussi (33. Strobl) – Firmino, Modeste
    SC Freiburg: Baumann – Mujdža (84. Höfler), Ginter, Fallou (75. Krmaš), Sorg – Schmid, Schuster (C), Fernandes, Coquelin – Freis, Guédé (73. Mehmedi)

Rozhodčí: Stieler – Ittrich, Thielert